Як змусити ваш iOS менше виснажувати акумулятор телефону

Існують певні налаштування, які властиві саме iOS і які можуть виснажувати батарею вашого гаджету. В першу чергу ми поговоримо про них, а потім згадаємо ще кілька загальних рекомендацій.

1. Spotlight

Spotlight — це швидкий спосіб знайти програми, документи, листи та інші елементи на вашому пристрої. Але якщо ви не щодня шукаєте такі речі, як події чи подкасти, тоді ця внутрішня функція Apple дарма розряджає акумулятор. Тому перегляньте «Налаштування» > «Загальні» > «Пошук у центрі уваги» та вимкніть те, що вам не потрібно або не використовується.

2. Parallax

Існує чимало анімацій, доданих Apple, щоб покращити роботу вашого телефону, але ці ефекти також “вбивають” акумулятор. Якщо вимкнути Parallax, він вимкне 3D-ефект головного екрана. Багатьом користувачам це навіть сподобається, оскільки зайві рухи на екрані можуть відволікати. Отже, перейдіть в «Налаштування» > «Загальні» > «Спеціальні можливості» > «Увімкнути зменшення руху».

3. Автоматичні оновлення

Ми нагадаємо вам, що автоматичні оновлення дуже легко вимкнути, але тут варто бути обережним. Використовуйте цю можливість на постійній основі в тому випадку, якщо ви впевнені, що будете регулярно вручну оновлювати програми в App Store. Якщо ні, то відключайте автоматичні оновлення лише в критичних ситуаціях, коли у вас сильно розрядилася батарея, а підзараядитись ви зараз не можете. Відключити функцію можна так: «Параметри» > iTunes і Apple Store, а потім відключіть опцію «Оновлення».

4. Фонове оновлення програми

Ця рекомендація є своєрідним продовженням попередньої. Відключайте фонове оновлення програм тільки якщо вам критично треба зберегти заряд акумулятора. Перейдіть у Налаштування > Загальні > Фонове оновлення програми.

5. Вимкніть AirDrop (якщо він вам не потрібен)

Кожен, хто має iPhone, може ділитися файлами з іншими користувачами Apple, але якщо ви не користуєтеся функцією, то вимкніть її. Просто проведіть пальцем вниз по екрану, щоб перетягнути центр керування та вимкнути його.

6. Вимкніть служби визначення місцезнаходження

Знову ж таки, карти – це дуже корисна штука, але вона вам потрібна не завжди. Якщо ви їдете в машині і гаджет підключений до джерела енергії, то ви без проблем можете користуватись GPS. Але якщо ви йдете на роботу давно вивченою дорогою, то навряд вам потрібен GPS. Тим часом, є чимало програм, які відстежують кожен ваш рух, навіть камера iOS (весь час). Вимкніть служби локації одну за одною в Налаштуваннях > Конфіденційність > Служби локації.

7. Вимкніть пошук Wi-Fi

Ймовірно, ви користуєтеся Wi-Fi лише вдома чи в офісі. Тим не менш, коли ви знаходитесь в дорозі, ваш телефон продовжує шукати з’єднання. Тому проведіть пальцем по екрану вгору та натисніть кнопку Wi-Fi, щоб відключити функцію.

8. Зменшіть яскравість

Це – класична порада, яка стосується абсолютно всіх пристроїв. Надмірна яскравість вашого екрану – одна з головних причин швидкої розрядки батареї. Ми рекомендуємо зменшити яскравість вашого iPhone до більш тьмяного освітлення, щоб заощадити енергію вашого телефону. Перейдіть у «Налаштування» > «Шпалери та яскравість» > «Автоматична яскравість» і вимкніть.

Читайте також: Чому не заряджається ваш смартфон і як це виправити: корисні рекомендації

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело chargetech
Читайте також