Як змусити iPhone працювати без підзарядки якнайдовше: корисні поради

iPhone вважається топовим смартфоном, але його недолік знають всі: його батарея занадто швидко втрачає заряд. Наші поради не створять для вас вічний двигун, але подовжити термін роботи iPhone без підзарядки вони можуть.

1. Оптимізована зарядка акумулятора

Оптимізоване заряджання є функцією для довгострокового захисту акумулятора. Воно уповільнює зарядку вашого смартфона, коли його підключено до джерела живлення, і припиняє заряджати ваш смартфон, коли він повністю працездатний: і те, і інше корисно для акумулятора вашого смартфона. Він також може затримати зарядку вашого смартфона понад 80%, коли за допомогою штучного інтелекту він передбачає, що ваш телефон буде підключено до джерела живлення протягом тривалого періоду часу (наприклад, вночі); таким чином ваш телефон довше залишатиметься в «приємній зоні» від 20 до 80%.

Для цього відкрийте меню “Налаштування” -> Перейдіть до розділу “Акумулятор” -> Виберіть “Стан акумулятора та заряджання”.

2. Контроль температури

Найгірше для “здоров’я” батареї телефону – це тримати її в теплі й одночасно повністю заряджати. Тому від’єднайте телефон від зарядного пристрою, коли він заряджений на 100 відсотків (або ввімкніть оптимізовану функцію заряджання) і слідкуйте за температурою в приміщенні під час зарядки.

3. Дістаньте з чохла під час заряджання

Цей пункт перегукується з другим пунктом. Система та сама: тримайте акумулятор в прохолодному місці, особливо коли смартфон активно працює. Чохол – це додатковий шар, який ускладнює циркуляцію і “зігріває” гаджет. Розігріта батарея розряджається швидше. Тому якщо ви плануєте довго працювати зі своїм яблучним гаджетом, заздалегідь зніміть з нього чохол.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Telegraf
Читайте також