Як зарядити телефон без електрики: фахівці називають чимало способів

Регулярні відключення світла стали нашою реальністю через постійні обстріли з боку рф. Руйнування електромереж змушують впроваджувати графіки відключень. Якщо з цих або інших причин ви залишилися без електрики на тривалий час, ви можете скористатися порадами, які є нижче, і зарядити свій телефон не від розетки, як зазвичай, а іншими способами.

1. Зарядіть смартфон від ноутбука

Ваш ноутбук може бути додатковою батареєю для вашого мобільного телефону. Підключіть телефон за допомогою роз’єму. Пам’ятайте, що ваш телефон повинен бути в режимі низького енергоспоживання, щоб він не споживав більше енергії, ніж потрібно.

2. Зарядіть смартфон від автомобіля

Якщо у вас є зарядний пристрій, який підключається до вашого автомобіля (багато відносно нових автомобілів мають порти USB), ви зможете заряджати свій телефон від акумулятора машини.

3. Зарядіть смартфон від повербанка

Якщо ви цього ще не зробили, то придбайте кілька портативних зарядних пристроїв і слідкуйте за тим, щоб вони були повністю заряджені. Для зарядки смартфона від повербанка достатньо мати під рукою необхідний кабель для з’єднання.

4. Зарядіть смартфон від сонячної батареї

Ви можете купити сонячні батареї з вбудованими USB-портами, які дозволяють заряджати телефони та інші пристрої. Встановити батарею можна в практично будь-якому місці. Головне – уникати тіні.

Цей список – не повний. Але інші можливі варіанти підійдуть тим, хто вміє майструвати щось своїми руками і розбирається в техніці. Інакше це може бути небезпечно для вашого телефона. Наприклад, деякі майстри рекомендують самостійно зібрати повербанк і використати для цього звичайні батарейки. Також є варіант зарядити гаджет від джерела безперебійного живлення (ДБЖ). Але чи варто так експериментувати, якщо ви з технікою не на “ти”?

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело РБК-Україна
Читайте також