Як захистити свою мережу Wi-Fi від злому: три прості способи

Одна з найбільших проблем з мережею Wi-Fi полягає в тому, що як тільки хакер отримує до неї доступ, він може діяти абсолютно непомітно. Тому найкращий спосіб цього уникнути – просто не допустити злому мережі.

Щоб захистити свою мережу Wi-Fi, виконайте кілька простих кроків.

1. Змініть пароль Wi-Fi

  • Дізнайтеся IP-адресу свого бездротового маршрутизатора, перейшовши до своєї мережі Wi-Fi у списку мереж на своєму пристрої та переглянувши її властивості.
  • Знайдіть номер із позначкою «Шлюз за замовчуванням» або «Маршрутизатор».
  • Введіть цей номер у свій браузер і натисніть Enter.
  • Увійдіть, використовуючи IP-адресу маршрутизатора за замовчуванням і пароль (якщо ви цього не знаєте, перегляньте посібник до маршрутизатора або зверніться до постачальника).
  • Перейдіть на сторінку, де потрібно змінити налаштування. Наприклад, ваш пароль.
  • Створіть надійний пароль.

Найпростіші техніки часто є найкращими. Додавши надійний пароль до бездротової мережі, ви стримаєте більшість кіберзлочинців. Це тому, що існує так багато людей із паролями, які легше зламати, тому зловмисники не будуть витрачати час на складніші ситуації.

За даними Tech.co, для зламування пароля з 12 символів, який містить лише цифри, потрібна лише секунда. Однак 14-значний пароль, який використовує комбінацію цифр, символів, великих і малих літер, може зайняти мільйони років.

2. Змініть пароль адміністратора мережі Wi-Fi

Ви можете цього не знати, але ваша бездротова мережа має пароль адміністратора. Зазвичай це встановлює виробник. Хакерам часто легко вгадати пароль за умовчанням.

3. Шифруйте бездротовий трафік

Шифрування гарантує, що ніхто не зможе прочитати дані, надіслані через вашу мережу. Це ускладнює викрадення ваших особистих даних хакерам. Більшість сучасних мереж Wi-Fi дозволяють використовувати потужніший параметр шифрування WPA3.

Якщо ваш маршрутизатор не підтримує WPA3, то варто придбати нову модель, яка підтримує WPA3. Це також, ймовірно, забезпечить кращий сигнал Wi-Fi.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також