Як вибрати повербанк, який буде довго слугувати: не лише ємність важлива

Зазвичай люди вибирають повербанк, вони орієнтуються на його ємність. Це дійсно дуже важливий критерій, але далеко не єдиний. Отже, на що ще треба звернути увагу?

Кількість і види портів

Розгляньте кількість портів, які пропонує повербанк, оскільки це визначає, скільки пристроїв ви можете заряджати одночасно. Якщо ви часто носите з собою кілька пристроїв або подорожуєте з друзями чи родиною, шукайте повербанк із кількома портами. Таким чином ви можете заряджати телефон, планшет або будь-який інший пристрій, що живиться від USB, одночасно. Типи портів теж можуть бути різними. Наприклад, USB-C і USB-A.

Протоколи швидкої зарядки

Швидка зарядка стала необхідністю в сучасному швидкому темпі життя. Вибираючи зарядний пристрій, переконайтеся, що він підтримує протоколи швидкої зарядки, такі як Qualcomm Quick Charge або Power Delivery. Ці протоколи дозволяють вашому мобільному телефону заряджатися зі значно швидшою швидкістю, заощаджуючи ваш дорогоцінний час, коли ви в дорозі.

Цифровий дисплей і функція ліхтарика

Цифровий дисплей дозволяє легко контролювати залишок заряду батареї. Це допоможе вам спланувати свої потреби в заряджанні та гарантує, що він не розрядитеся несподівано. Крім того, деякі повербанки також мають вбудовану функцію ліхтарика, яка може бути зручною в надзвичайних ситуаціях або коли вам потрібне додаткове світло.

Компактний і легкий дизайн

Портативність є ключовим фактором при виборі повербанка. Вам потрібен пристрій, який можна легко носити в сумці чи кишені, не додаючи значної ваги чи об’єму. Шукайте компактні та легкі акумуляторні батареї, які забезпечать зручність і легкість у використанні, де б ви не були.

Розширені функції безпеки

Шукайте такі функції, як захист від перезаряду, захист від короткого замикання та контроль температури. Ці механізми забезпечують захист ваших пристроїв від будь-яких потенційних пошкоджень або небезпек під час заряджання.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело zyrontech itsider
Читайте також