Як вибрати найкращий повербанк: зверніть увагу на три важливі характеристики

Смартфони та інші гаджети вдосконалюються щодня, але проблема з акумуляторами залишається незмінною. Якщо ви активно використовуєте свій пристрій протягом дня, то ви доволі швидко побачите на екрані повідомлення про розряджену батарею. Простий спосіб викрутитись з такої ситуації – використати повербанк (power bank).

Ця стаття допоможе людям, які хочуть купити повербанк, вибрати найкращий портативний зарядний пристрій.

1) Ємність

Це – найважливіший критерій вибору. Питання про форму і колір є другорядними і малозначущими, а от ємність повербанку має вирішальне значення.

Ємність вимірюється в міліампер-годинах (мАг). Чим вище ємність, тим довше повербанк зможе заряджати ваш смартфон. Наприклад, якщо старий-добрий iPhone 5 має внутрішню ємність акумулятора 1440 мАг, а повербанк має ємність 6600 мАг, то зарядити свій смартфон ви зможете до чотирьох разів. Але якщо вам треба зарядити iPad, то краще купити повербанк більшої ємності.

2) Сила струму

Сила струму показує потужність розетки. Наприклад, неможливо заряджати iPad через USB-порт комп’ютера, оскільки сила струму USB-накопичувачів комп’ютера недостатня для iPad. Як правило, для заряджання мобільних пристроїв для мобільних телефонів необхідний струм 1А, а для планшетів – зарядний пристрій на 2А.

3) Вид батареї

Якість повербанку залежить, зокрема, від його комплектуючих і елементів живлення всередині. Найкращі батареї — літій-іонні батареї AE, вони мають 500 циклів зарядки.

Нагадуємо, що заряджати гаджети в публічних місцях може бути небезпечно. Тому, якщо у вашого смартфона розрядився акумулятор, а повербанка під рукою немає, скористайтеся нашими рекомендаціями.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також