Як швидко зарядити смартфон: три важливі поради

Коли ваш телефон розряджений, а у вас немає багато часу на те, щоб його підживити, скористайтеся нашими рекомендаціями.

1. Увімкніть режим польоту

Однією з найбільших витрат на батарею є сигнал мережі. Як правило, чим гірший сигнал, тим швидше розряджається акумулятор. Отже, якщо ви знаходитесь в районі зі слабким сигналом, заряджання телефону займає більше часу. Тому переведіть телефон в режим польоту, перш ніж підключати його до мережі. Тестування показує, що це може скоротити час, необхідний для повної зарядки, на 25%.

Щоб перевести телефон у режим польоту, просто проведіть пальцем вниз по панелі сповіщень і торкніться значка режиму польоту. Крім того, ви можете перейти в Налаштування > Мережа та Інтернет > Режим польоту. Просто переконайтеся, що ви знову вимкнули його, коли зарядиться акумулятор.

2. Обмежте використання телефону під час заряджання

Використання телефону під час заряджання сповільнює процес. Зокрема, використання інтенсивних програм, таких як ігри, призведе до нагрівання телефону, уповільнення процесу заряджання та пошкодження акумулятора в довгостроковій перспективі.

Тривалий вплив екстремальних температур є однією з поширених помилок, які можуть пошкодити ваш смартфон. Тож, утримуйтеся від бажання грати в ігри, дивитися відео чи переглядати соціальні мережі, поки ваш телефон підключений до зарядного пристрою.

3. Використовуйте настінну розетку

Використання USB-порту на вашому комп’ютері чи в автомобілі – це неефективне заряджання.

Як правило, USB-порти, які не входять у розетку, забезпечують вихідну потужність лише 0,5 А. Зарядка від розетки зазвичай дає струм 1 А (залежно від вашого пристрою). Немає нічого поганого в отриманні меншої сили струму — це не зашкодить вашому пристрою, просто процес сповільнюється.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також