Як швидко відновити втрачені програми та ігри на Android

Додатки з вашого смартфону можуть зникнути з різних причин. Ви елементарно могли не там натиснути екран або випадково видалити під час чистки пам’яті гаджета. Можливі й інші, більш серйозні ситуації. Наприклад, додатки були пошкоджені через віруси чи шкідливе програмне забезпечення, видалені через скидання до заводських налаштувань або через помилки під час передачі даних між двома пристроями.

На щастя, є спосіб швидко відновити всі програми. І вам не треба для цього довго блукати по Play Store в пошуках усіх потрібних застосунків. Скористайтеся нашою порадою, щоб зекономити собі час.

1) Запустіть програму Google Play Store.
2) У верхньому правому куті екрана натисніть на аватарку свого облікового запису в Google.
3) Коли перед вами з’явиться меню, натисніть «Керувати програмами та пристроєм» (або “Керування: додатки і пристрій”) і перейдіть до нового меню.
4) У верхньому лівому куті поряд з натисніть кнопку «Керувати» (“Керування”). Перед вами відкриється повний список програм, встановлених на вашому пристрої.
5) Знайдіть загублену програму та торкніться її. Відкриється сторінка програми Play Store, де її можна перевстановити звичайним способом.
6) Не забудьте перевірити дати оновлення інших ваших програм. Ця інформація вже виведена на ваш екран поряд з назвою програми. Якщо програма давно не оновлювалася, є сенс виправити ситуацію. Для цього поставте галочку навпроти потрібних програм, а потім виберіть відповідну функцію у верхньому правому куті екрана.

Ось таким чином ви зможете всього за декілька хвилин перевірити і відновити всі додатки, встановлені на вашому гаджеті.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також