Як прискорити зарядку телефона, але зробити це безпечно: п’ять порад

Заряд стрімко піде вгору, якщо виконаєте ці прості рекомендації

  1. Використання дротової зарядки. Бездротові технології зручніші, але вимагають більше часу на живлення смартфона. Тому краще використати оригінальну зарядку телефона.
  2. Правильний вибір розетки. Від стабільної мережі телефон заряджається в рази швидше. Якщо ж живлення відбувається від USB-портів, то на це піде більше часу.
  3. Режим швидкого заряджання. У деяких моделей гаджета є спеціальний адаптер для швидкого живлення. Якщо ваш телефон сумісний з цією технологією, то варто нею скористатись. Експерти застерігають: часто користуватись цим режимом не варто. Інакше батарея почне швидше деградувати.
  4. Економія заряду. Під час живлення не варто використовувати гаджет. Так він буде швидше заряджатись. Щоб пришвидшити процес ― увімкніть режим польоту. Він автоматично відключить геологацію, Bluetooth та Wi-fi, щоб ще більше зекономити заряд.
  5. Зніміть чохол. Енергія довше накопичується при високій температурі. Саме тому краще при заряджанні класти гаджет на рівну тверду поверхню і знімати чохол.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Telegraf
Читайте також