Як пришвидшити ваш домашній Інтернет: фахівці дали нестандартні поради

Ми вже давно звикли до швидкісного Інтернету і сприймаємо його як норму. Коли з’єднання погіршується або зовсім зникає, це неймовірно дратує. Але ми рекомендуємо вам трошки заспокоїтись і скористатися декількома порадами, щоб виправити технічні проблеми і відновити зв’язок.

1. Перезавантажте модеми та маршрутизатори

Як і всі апаратні компоненти, модеми та маршрутизатори можуть з часом постраждати, що безпосередньо впливає на швидкість Інтернету. Радимо перезавантажити модем або маршрутизатор, щоб насолоджуватися підвищеною швидкістю. Ці пристрої зазвичай мають невелику кнопку скидання на задній панелі, яку ви натискаєте та відпускаєте, коли потрібно. Після перезапуску перевірте швидкість Інтернету на всіх гаджетах у мережі.
Якщо швидкість низька на всіх гаджетах, це означає, що з вашим інтернет-з’єднанням щось не так, і вам, можливо, доведеться викликати спеціаліста, щоб вирішити цю проблему. Якщо швидкість низька лише на одному пристрої, можливо, щось заважає вашій домашній мережі. Було б доцільно змінити положення маршрутизатора або перевірити внутрішні з’єднання.

2. Видаліть зайві програми

Деякі програми на ваших гаджетах працюють у фоновому режимі та використовують широкосмуговий зв’язок, і більшість користувачів з часом перестають за ними слідкувати. Такі програми, як антивірусні програми, торрент-програми, Skype тощо, можуть уповільнити швидкість вашого Інтернету. Перевірте свої пристрої на наявність програм, що споживають Інтернет і працюють у фоновому режимі, і закрийте всі, окрім найважливіших.

3. Встановіть QoS

QoS означає “Quality of Service”, тобто якість обслуговування, це може допомогти визначити пріоритетність пропускної здатності кожного пристрою. Якщо на всіх пристроях є “вузьке місце”, яке сповільнює швидкість Інтернету, маршрутизатор QoS негайно призначить більшу пропускну здатність для пристроїв з високим пріоритетом на основі ваших налаштувань. Це покращить швидкість Інтернету на пристрої, який найбільше цього потребує. Наприклад, якщо ви працюєте на своєму персональному ноутбуці та відчуваєте повільну швидкість, QoS призначить більшу пропускну здатність ноутбуку та зменшить частину пропускної здатності вашого телефону, розумного помічника та інших подібних пристроїв.

4. Встановіть VPN

Інтернет-провайдери іноді можуть сповільнити швидкість веб-сайтів, до яких досвідчені користувачі регулярно звертаються. Наприклад, якщо ви постійно переглядаєте відео на YouTube, вони навмисно сповільнять швидкість під час сеансів YouTube, щоб змусити вас використовувати більш високі плани. VPN спрямовуватиме ваші дані про трафік через різні мережі та шифруватиме їх, що означає, що провайдери не зможуть визначити, який веб-сайт ви використовуєте більше, або сповільнити роботу Інтернету.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело citypassenger
Читайте також