Як прослуховують ваш телефон: 3 розповсюджені способи

Ви коли-небудь замислювалися, хто вас слухає на іншому кінці дроту? Насправді, щоб підслуховувати розмову під час телефонних дзвінків, не потрібно бути технічним генієм. Інструменти для прослуховування телефонів надзвичайно прості у використанні. Тому давайте розбиратись у цьому разом з Bibliotech.

Існує незліченна кількість додатків, які обіцяють надавати ці послуги, але є декілька найбільш розповсюджених.

1. mSpy

Програма для моніторингу, яка дозволяє стежити за кожним рухом пристрою. Цим часто користуються батьки, які хочуть стежити за діяльністю своїх дітей. Але якщо зловмисники зможуть зламати ваш смартфон і встановити цю або схожу програму, то вони отримають чимало інформації про вас. Програма mSpy дозволяє контролювати повністю приховані та невідстежувані дані, а також чати та профілі у соціальних мережах.

2. FlexiSPY

За допомогою FlexiSPY стороння людина може заволодіти камерою та мікрофоном телефону, записувати розмови та навіть активувати GPS без відома користувача. Як це працює? За допомогою FlexiSPY, якщо номер телефону збігається з тим, який ви вказали в налаштуваннях номера монітора, він непомітно відкриє мікрофон телефону, щоб ви могли слухати, що відбувається навколо пристрою.

3. MobileSpy

Один із найстаріших варіантів прослуховування мобільного телефону без доступу, і він досі популярний серед тих, хто хоче прослуховувати телефон. Ця програма добре підходить для запису телефонних дзвінків на пристроях Android. Ця програма може працювати в прихованому режимі, тому користувачеві важко виявити, що його телефон прослуховується.

Щоб захистити свій телефон від хакерів та інших зловмисників, подумайте про встановлення антивірусного програмного забезпечення та не переходьте за підозрілими посиланнями та не завантажуйте програми з невідомих джерел. Завжди захищайте свій телефон PIN-кодом або відбитком пальця та уникайте використання загальнодоступних мереж Wi-Fi. Також важливо регулярно оновлювати програмне забезпечення телефону, щоб усунути будь-які вразливості системи безпеки.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також