Як правильно заряджати смартфон: сім важливих порад для користувачів

Чому акумулятор вашого телефону з часом починає гірше працювати? Частково це пов’язано з тим, як ви використовуєте свій телефон: які додатки встановлюєте, як налаштовуєте гаджет і як його заряджаєте.

Ось сім порад, як правильно заряджати телефон

1. Використовуйте лише оригінальні зарядки

Кожен виробник зазвичай використовує зарядний пристрій з різними стандартами, з різною напругою та інтенсивністю. Якщо ви використовуєте інший зарядний пристрій або звичайний зарядний пристрій, ваш гаджет заряджатиметься мало або дуже повільно.

2. Не розряджайте батарею до нуля

Якщо ви заряджаєте свій мобільний більше ніж на 80%, ви пошкоджуєте батарею та погіршуєте її автономність. Якщо ви дозволяєте йому знизитися нижче 20%, ви створюєте навантаження на акумулятор і впливаєте на його зарядну здатність. Тому бажано підтримувати заряд батареї мобільного телефону на рівні 80-20%, щоб батарея не втратила якість і подовжила термін служби.

3. Ніколи не дозволяйте акумулятору перегріватися

Найкраща температура для заряджання акумулятора – від 16º до 22º C. Якщо ви заряджатимете його в надто жаркому місці, це може пошкодити ваш мобільний телефон.

4. Ніколи не використовуйте телефон під час зарядки

Під час заряджання акумулятора мобільного телефону не рекомендується ним користуватися. Це може призвести до перегріву акумулятора, а також до його пошкодження під час заряджання. Якщо можливо, ваш мобільний телефон має бути в спокої під час заряджання.

5. Періодично калібруйте батарею мобільного телефону

Можливо, ваш мобільний телефон неправильно відображає відсотки заряду. Щоб виправити це, рекомендується щомісяця повторно калібрувати його. Важливо дотримуватися інструкцій виробника. Звичайний процес рекомендує зарядити мобільний телефон до 100%, а потім дати йому розрядитися, доки він не вимкнеться. Потім ви повинні залишити його вимкненим і не використовувати протягом 8 годин, а потім поставити його для заряджання у вимкненому стані ще на 8 годин.

6. Завжди тримайте свій мобільний телефон в чистоті

Щоб акумулятор працював нормально, ваш мобільний телефон має бути чистим. Тримайте його подалі від пилу, піску та рідин. Зарядка покращується, якщо роз’єми тримати в чистоті. Якщо ви виявите будь-яку несправність кабелю (нерівності, знос, іскри), від’єднайте його та зверніться до технічної служби.

7. Якщо ви не збираєтеся використовувати свій мобільний, залиште його зарядженим на 50%.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Час ідей
Читайте також