Як правильно почистити клавіатуру ноутбука

Для ефективної чистки клавіатури важливо оцінити ступінь забруднення. Існують два основних методи очищення: поверхневе і глибоке, і використані для них прийоми можуть значно відрізнятися.

Для поверхневого прибирання клавіатури комп’ютера вдома, спочатку рекомендується перевернути її і потрясти, щоб видалити великі частинки сміття. Потім можна використовувати м’яку щітку для видалення залишків пилу та сміття, які застряли між клавішами. Для чищення важкодоступних місць можна використовувати пилосос або балончик зі стисненим повітрям.

Щоб зберігати клавіатуру ноутбука в чистоті, можна скористатися наступними методами:

– Використання розведеного ізопропілового спирту: Протріть клавіші м’якою ганчіркою, змоченою у спирті, для видалення стійких забруднень.

– Використання мильної води: Видаліть забруднення з клавіш за допомогою тампона або ватної палички, змочених у мильній воді.

– Використання мікрофібрової серветки та пензлика: Спеціальний набір для чищення з мікрофібровою серветкою та пензликом допоможе видалити пил та бруд, зберігаючи клавіатуру чистою.

– Використання балончика зі стисненим повітрям або пилососа: Ці засоби допоможуть легко очистити клавіатуру від крихт і пилу.

– Зняття клавіш: Якщо в клавіатуру потрапив бруд, можна зняти клавіші, що “западають”, і обробити їх окремо.

– Промивання клавіатури: У випадку, якщо рідина пролилася на клавіатуру, краще звернутися до фахівців для діагностики та усунення несправностей.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело politeka.net
Читайте також