Як оновити програми в MacOS: є два варіанти

Оновлення програм є важливою частиною підтримки безпеки вашого гаджету. Тому, коли ви бачите доступні оновлення для MacOS, краще негайно їх застосовувати. Є кілька способів оновлення MacOS: з App Store (через графічний інтерфейс MacOS) або з командного рядка.

Як оновити програми MacOS з App Store

Єдине, що вам тут знадобиться, це пристрій Apple (MacBook або iMac) і дійсний обліковий запис користувача на машині.

1. Відкрийте App Store

Найшвидший спосіб перевірити наявність оновлень — це натиснути кнопку Apple у верхньому лівому куті, де ви можете побачити, наприклад, два оновлення (тобто у вас є дві доступні програми). Натисніть цей запис, щоб відкрити App Store.

2. Оновіть свої програми

Коли відкриється App Store, ви можете оновити програми окремо (натиснувши кнопку «Оновити», пов’язану з відповідною програмою), або оновити їх усі одночасно (натиснувши «Оновити все»). Під час процесу оновлення вам можуть запропонувати закрити програму (або навіть пов’язану програму), якщо вона блокує продовження оновлення. Якщо це так, закрийте відповідну програму, поверніться до App Store і натисніть «Продовжити» у спливаючому попередженні.

Як оновити програми MacOS за допомогою командного рядка

Це трохи складніше з двох причин. По-перше, ви повинні з’ясувати, які програми доступні для оновлення. По-друге, назви програм чутливі до регістру.

1. Відкрийте програму Terminal

Щоб запускати команди, спочатку потрібно відкрити програму терміналу, що можна зробити з панелі запуску. Натисніть піктограму панелі запуску на панелі Dock і введіть термінал. Натисніть панель запуску, щоб відкрити програму «Термінал».

2. Перевірте наявність оновлень

Далі вам потрібно запустити команду для перевірки оновлень. Команда, про яку йде мова, є програмним оновленням і використовується як для перевірки, так і для запуску оновлень. Щоб перевірити наявність оновлень, виконайте команду:

sudo softwareupdate -l

Вам буде запропоновано ввести пароль sudo (це ваш пароль користувача MacOS).

Параметр -l означає список. Це роздрукує всі доступні оновлення додатків і, якщо потрібно, повідомить вас, чи потрібно перезапустити для завершення будь-яких останніх оновлень ОС. Якщо ви бачите таке попередження, обов’язково виконайте перезавантаження, щоб завершити процес.

3. Оновіть програми

Скажімо, команда вказує, що Apple Mail має доступне оновлення, яке має бути вказано як Mail (пам’ятайте, чутливість до регістру). Перш ніж оновлювати програму, закрийте її. Після закриття оновіть програму за допомогою такої команди:

sudo softwareupdate -i Mail

Після успішного введення пароля sudo оновлення продовжиться. Після завершення оновлення вам може знадобитися перезавантажити машину (ви отримаєте відповідне сповіщення). Потім ви можете повторно відкрити програму, яку щойно оновили.

Своєчасне оновлення програм допоможе вам забезпечити безперебійну та безпечну роботу комп’ютерів MacOS. Ніколи не залишайте оновлення програми на затримці, оскільки воно часто містить виправлення безпеки, необхідні для справності та благополуччя вашої операційної системи.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело zdnet
Читайте також