Як можна захистити свій телефон від злому та хакерських атак: 5 ефективних способів

Ваш смартфон – це не тільки спосіб зв’язку, а й носій великої кількості особистої інформації. Якщо ви не будете обережні, ваш телефон можуть зламати та викрасти всі ваші дані. Тому захист телефонів від хакерів є надзвичайно важливим.

Як захистити телефон від злому

1. Використовуйте безпечне блокування екрана

Екран безпечного блокування — один із найкращих способів захистити ваш телефон від злому. Це допоможе запобігти несанкціонованому доступу до вашого пристрою в разі його втрати або викрадення. Є кілька різних типів екранів блокування, які ви можете використовувати, тому виберіть той, який підходить саме вам. Наприклад, ви можете використовувати PIN-код, пароль або біометричне блокування екрана.

2. Завжди тримайте своє програмне забезпечення в актуальному стані

Ще один важливий крок у захисті вашого телефону — переконатися, що програмне забезпечення оновлено. Коли виходять нові версії програмного забезпечення вашого телефону, вони часто містять оновлення безпеки, які можуть допомогти захистити ваш пристрій від останніх загроз.

3. Будьте обережні з тим, що ви завантажуєте

Один із способів отримати доступ хакерів до вашого телефону – це завантажити шкідливу програму. Завантажуйте програми лише з надійних джерел, таких як офіційний App Store або Google Play Store. Перш ніж завантажити програму, почитайте відгуки та переконайтеся, що інші вважають її безпечною. Крім того, зверніть увагу на дозволи, які запитує програма. Якщо здається, що програма вимагає більше, ніж їй потрібно, це означає, що вона може бути зловмисною.

4. Використовуйте двофакторну автентифікацію

Використання двофакторної автентифікації (2FA) має вирішальне значення для підвищення вашої безпеки, оскільки воно додає додатковий рівень захисту, окрім простого пароля. Це вимагає від користувачів надання другої форми підтвердження, наприклад коду, надісланого на їхній телефон або згенерованого програмою, це значно зменшує ризик несанкціонованого доступу, навіть якщо паролі зламано.

5. Встановіть програми для додаткового захисту

Встановлення програми безпеки є одним із найкращих способів захистити ваш телефон від злому. Ці програми можуть допомогти блокувати шкідливі програми, виявляти незвичну активність і навіть дистанційно стерти ваш пристрій у разі його втрати або викрадення. Ви можете використати безкоштовний антивірус від українських розробників – Zillya.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Politeka
Читайте також