Як дізнатися, що хтось вимкнув ваші сповіщення у WhatsApp

Популярна програма WhatsApp дозволяє користувачам надсилати текстові повідомлення, фотографії, відео та голосові повідомлення. При цьому зазвичай отримувач дізнається про нове повідомлення завдяки звуковому сигналу. Але якщо користувач не захоче відволікатись на ваші повідомлення, він може вимкнути звук ваших повідомлень.

Як дізнатись, що ваш співрозмовник вирішив вас ігнорувати?

Спочатку давайте зазначимо, що насправді ця функція вимикання звуку є корисною. Ви, скоріше за все, теж нею користуєтесь, коли хочете уникнути бомбардування сповіщеннями. Але ж вам хочеться, щоб ваші повідомлення інші люди читали якнайшвидше, правда?

Отже, якщо ви вважаєте, що хтось міг вас вимкнути, є кілька способів це перевірити.

  • Ви не бачите жодних індикаторів введення, коли людина вводить повідомлення.
  • Ваші повідомлення доставлено, але вони не відображаються як “прочитані”.
  • Ви не бачите подвійних синіх галочок, коли ваші повідомлення прочитано.
  • Ваші повідомлення надсилаються як «непрочитані», навіть якщо інша особа нещодавно була онлайн.
  • Ви не отримуєте жодних звуків сповіщень чи вібрації, коли вони надсилають вам повідомлення.

Важливо відзначити, що ці ознаки не завжди є остаточними. Наприклад, якщо телефон іншої особи вимкнено або вона не підключена до Інтернету, ваші повідомлення можуть не відображатися як “прочитані” чи “доставлені”. Крім того, якщо вони вимкнули сповіщення для всіх чатів, ви не отримуватимете жодних звуків сповіщень чи вібрації, незалежно від того, чи вони вимкнули вас спеціально.

Вимкнення звуку в WhatsApp може бути неприємним, але важливо пам’ятати, що це не завжди щось особисте. Існує кілька факторів, чому хтось може вимкнути ваш звук, наприклад, якщо людина зайнята або погано себе почуває.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело blackview
Читайте також