Як діяти, якщо камера телефона несподівано перестала працювати: важливі поради

Програма камери телефону показує чорний екран або не робить фотографії? На щастя, є безліч простих рішень цієї неприємної ситуації.

Швидше за все, це пов’язано з програмними збоями або певними параметрами вашого телефону. Ось що робити, якщо камера телефону не працює.

1) Якщо камера відображає лише чорний екран або не працює, перезапустіть програму. Перейдіть до режиму відео та поверніться до режиму фотозйомки.

2) Переконайтеся, що програму, яку ви використовуєте, увімкнено. Перевірте, чи ваші програми камери мають дозвіл у налаштуваннях. Переконайтеся, що ваші програми мають доступ до камери. Цей дозвіл можна контролювати у ваших налаштуваннях. Зробіть таке:

  • Відкрити налаштування.
  • Натисніть «Конфіденційність та безпека».
  • Натисніть “Камера”.

3) Оновіть та перезавантажте телефон.

4) Зніміть чохол та аксесуари з телефону. Якщо у вас більший чохол, він може блокувати камеру. Як тільки його буде знято, перевірте камеру, зробивши знімок.

5) Перевірте пам’ять місця зберігання даних на вашому телефоні. Якщо ви не можете змусити камеру працювати, вона може заблокуватися через брак місця для зберігання.

6) Скиньте телефон до заводських налаштувань. Сюди входять налаштування мережі, налаштування конфіденційності, налаштування розташування та багато іншого. Перед цим обов’язково зробіть резервну копію свого телефону.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Politeka
Читайте також