Вимкніть ці функції прямо зараз: це заощадить заряд батареї вашого смартфона

Коли активно використовуєте свій смартфон, то його батарея стрімко розряджається. Якщо попереду у вас довгий день і ви не маєте змоги вчасно підзарядити гаджет, тоді вам варто вжити превентивних заходів. Вимкніть деякі функції смартфона, щоб уповільнити розряджання батареї.

1. Сканування Wi-Fi

В деяких гаджетах є функція, яка продовжує шукати відкриті мережі Wi-Fi, навіть якщо Wi-Fi вимкнено. Оскільки служба безперервно працює у фоновому режимі, вона таємно використовує батарею. Вимкніть її.

2. Фонове оновлення програми

Коли ви закриваєте програму, вона деякий час працюватиме, доки не перейде в призупинений стан. Однак ці програми все ще можуть час від часу перевіряти наявність оновлень і нового контенту. Цей процес може виснажувати акумулятор. Ви можете вимкнути фонове оновлення програм повністю або лише для певних програм.

3. Бездротові служби

Від Wi-Fi, Bluetooth і стільникових даних ваш телефон має багато бездротових функцій, що працюють у фоновому режимі. Ви можете вимкнути їх, щоб вичерпати ще трохи енергії, перш ніж розрядиться акумулятор. Найшвидше рішення — відкрити Центр керування та натиснути опції меню у верхньому лівому куті, щоб змінити ці функції.

4. Гучний зв’язок

Ваш гаджет, скоріше за все, підтримує гучний зв’язок, за допомогою якого ви можете сказати «Привіт, Siri» або «Окей, Google» і поставити запитання, не торкаючись гаджета. Але це означає, що пристрій завжди слухає, очікуючи вашої команди (і тим часом витрачає дорогоцінні ресурси). Якщо ви не використовуєте Siri часто, то вимкнення активного прослуховування може допомогти розрядити акумулятор.

5. Служби визначення геолокації

Служби визначення місцезнаходження корисні для таких програм, як Google Maps або Yelp, але ті сигнали GPS, що відбуваються у фоновому режимі, можуть швидко розрядити акумулятор. Ви можете повністю вимкнути служби локації, щоб зекономити заряд батареї. Однак, майте на увазі, що це вимкне ряд корисних програм. Програма прогнозу погоди не знатиме, де ви перебуваєте, щоб дізнатися останній прогноз, і ви не зможете запитати в Google маршрути на основі вашого поточного місцезнаходження.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Telegraf
Читайте також