Врятує при відключеннях світла: як зарядити свій телефон від батареї чужого пристрою

Завдяки зворотній бездротовій зарядці ви більше ніколи не залишитеся без акумулятора. Цей чудовий трюк дає змогу підживлювати свій пристрій, просто поклавши його біля чужого телефону.

Якщо у вас немає можливості зарядити свій телефон від розетки чи повербанку, а рівень заряду батареї вже на критичному рівні, у вас залишиться небагато варіантів. Але ви можете скористатися функцією, яка вбудована у багатьох смартфонах. Вона називається зворотною бездротовою зарядкою.

За допомогою цієї функції ви можете заряджати один пристрій, споживаючи живлення від батареї іншого, не використовуючи при цьому жодного кабелю.

Якщо ваш пристрій підтримує бездротову зарядку (як більшість iPhone та Android), все, що вам потрібно – це друг, телефон якого теж функцію зворотної зарядки.

На пристроях Samsung він називається Wireless PowerShare, але він також присутній на багатьох інших телефонах, включаючи Huawei.

Щоб використати його, вам потрібно притулити задню панель пристрою до задньої панелі відповідного телефону.

Після підключення ви повинні отримати сповіщення на екрані про те, що ваш пристрій заряджається. Він споживатиме енергію іншого телефону стільки, скільки вам потрібно. Але не будьте занадто жадібними: зрештою, інший пристрій теж має власний час автономної роботи.

Ця функція працює не лише на телефонах, але й на розумних годинниках і навушниках, які підтримують бездротову зарядку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело dailystar
Читайте також