Вкрадений телефон можна знайти: експерти розповіли, як це зробити

Якщо ви заздалегідь зробите кілька простих дій, це допоможе вам потім в критичній ситуації, якщо вона станеться. Наприклад, ви зможете відстежити місцезнаходження телефону та отримаєте більше шансів повернути його.

Ми розглянемо опції, вбудовані в кожну основну мобільну операційну систему, щоб пояснити, як відстежувати втрачений або вкрадений телефон.

Перш ніж почати, вам потрібно буде увійти до свого облікового запису Google або Apple на телефоні.

Як знайти втрачений телефон Android

Функція “Знайти мій пристрій”, що раніше називалася “Диспетчер пристроїв”, пропонує найпростіший спосіб відстежувати телефон Android. Його можна безкоштовно завантажити з Google Play. Ви також можете отримати доступ до сервісу будь-якого браузера, відвідавши google.com/android/find, якщо ваш телефон загубиться.

Функція “Знайти мій пристрій” пропонує можливість зателефонувати, заблокувати або стерти дані з телефону, якщо він зникне з ваших рук.

Як знайти втрачений телефон iPhone

Щоб знайти втрачений телефон Apple, вам знадобиться функція «Знайти мій iPhone», але вона спрацює лише в тому випадку, якщо ви заздалегідь її налаштуєте.

Просто натисніть “Налаштування”, “iCloud”, потім прокрутіть вниз і увімкніть “Знайти iPhone”. Також увімкніть опцію нижче, яка надсилатиме ваше останнє відоме місцезнаходження телефону безпосередньо перед тим, як розрядиться акумулятор.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Politeka
Читайте також