Вам не обов’язково її дивитись: Як прибрати рекламу в гаджетах екосистеми Xiaomi

Втомилися від реклами на телефонах Xiaomi? Не треба мучитись! Є можливість цю рекламу прибрати. Bibliotech розповість, як з цим впоратись.

З самого початку телефони Xiaomi постачаються з попередньо встановленим унікальним інтерфейсом користувача MIUI поверх ОС Android. Найновіші телефони Xiaomi тепер постачаються з HyperOS, вдосконаленою версією MIUI, щоб забезпечити безперебійну роботу з усіма пристроями в екосистемі, включаючи телефони, пристрої для розумного дому та навіть автомобілі.

Одна з неприємних речей у MIUI полягає в тому, що вона показує рекламу системного рівня, яка може негативно вплинути на роботу користувача. Реклама може допомогти Xiaomi пропонувати свої пристрої за розумними цінами, однак, коли вона стає нав’язливою та з’являється в системних програмах, таких як менеджер файлів, програма безпеки, програма з темами та інші, ви можете вимкнути їх. Але як?

Ці системні оголошення надходять із компонента MIUI System Ads (MSA) в операційній системі. Якщо ви можете вимкнути це, ви зможете майже вимкнути рекламу в телефонах Xiaomi. Ось як ви можете це зробити.

Як прибрати рекламу з телефонів Xiaomi під керуванням MIUI

Відкликати дозвіл MSA:

  • Почніть із «Налаштувань» і перейдіть до «Пароль і безпека». Натисніть «Авторизація та відкликання» та знайдіть «MSA».
  • Вимкніть його за допомогою перемикача. Через кілька секунд з’явиться опція «Відкликати». Торкніться його, щоб підтвердити.

Вимкнути рекламу в окремих програмах:

  • Відкрийте системні програми, такі як Mi Music, Mi Video, File Manager, Themes тощо. У кожній програмі потрібно натиснути «Налаштування» або «Параметри». Знайдіть такі параметри, як «Рекомендації» або «Отримати рекомендації», і вимкніть їх.

Вимкнути персоналізовані рекламні рекомендації:

  • Перейдіть до «Налаштування» > «Паролі та безпека» > «Конфіденційність». Прокрутіть вниз і знайдіть «Рекламні послуги». Вимкніть перемикач «Персоналізовані рекламні рекомендації».

Вимкніть рекламовані програми:

Деякі папки, як-от «Інструменти» або «Інші програми», можуть показувати набридливу рекламну рекламу. Щоб вимкнути його, користувачі можуть виконати такі дії:

  • Відкрийте папку «Інструменти» або «Інші програми». Торкніться папки, і з’явиться перемикач «Сьогоднішні рекомендації».
  • Використовуйте перемикач, щоб вимкнути рекламовані програми.

Наведені вище дії можуть відрізнятися залежно від телефону Xiaomi та версії MIUI. Існує ймовірність того, що деякі оголошення можуть продовжувати показуватися, незважаючи на їх вимкнення. Щоб заблокувати постійну рекламу, ви можете спробувати встановити надійний блокувальник реклами з хорошими відгуками.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також