Українцям розповіли, як зекономити на світлі вдома: лайфхаки під час блекаутів

Українським громадянам було надано кілька корисних порад щодо збереження електроенергії під час відключень світла, які стали наслідком ударів з боку Росії у енергетичну систему України.

Серед порад з економії електроенергії надано рекомендації щодо ефективного використання бойлера та кондиціонера.

Щодо бойлера, зазвичай сім’я з трьох осіб споживає близько 200 кіловат-годин на місяць. Для економії енергії рекомендується налаштувати температуру нагріву на рівні 55 градусів Цельсія, встановити автоматичне включення та відключення бойлера на необхідний час за допомогою “розумної” розетки. За наявності двосезонного лічильника та такої розетки можна отримати знижку на електроенергію вдвічі за використання з 23:00 до 7:00. Також важливо регулярно очищати внутрішній простір бойлера від накипу.

Щодо кондиціонера, для збереження прохолодного середовища в приміщенні під час його роботи рекомендується тримати вікна та двері зачиненими. Також корисно використовувати жалюзі та світловідбивну плівку для вікон. Для зменшення шуму під час денного часу роботи кондиціонер можна перевести в режим “Еко”, а вночі — у режим “Сплячий”.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело apostrophe.ua
Читайте також