Українцям розповіли, як заряджати телефон правильно: три поради, як продовжити життя батареї

Якщо ви дотримуєтесь цих правил, ваш телефон залишатиметься справним протягом багатьох років.

Акумулятор телефону є важливим компонентом, який забезпечує роботу гаджета. Однак неправильна експлуатація може значно скоротити термін служби батареї. Є кілька корисних порад, як уникнути цього.

Сучасні літій-іонні батареї за стандартом зазвичай служать 2-3 роки, але термін їх служби можна зробити довшим. Згідно з інформацією від F1center, важливо не дозволяти батареї повністю розряджатися. Регулярне підзаряджання пристрою сприяє подовженню терміну служби акумулятора.

Ось деякі корисні поради:

  • Термін служби батареї залежить від кількості циклів перезаряджання. Цикл включає заряджання батареї до 100% і повний розряд до 0%. Сучасні батареї зазвичай розраховані на 400-600 таких циклів. Рекомендується тримати рівень заряду між 50% та 80% і уникати розрядження батареї нижче 20%.
  • Один раз на два місяці рекомендується повністю розряджати та заряджати телефон до 100%. Це допомагає калібрувати пристрій і зберігати оптимальні умови для акумулятора.
  • Використання зарядних пристроїв від інших гаджетів може пошкодити батарею, особливо якщо використовується низькоякісний зарядний адаптер. Вони можуть не забезпечувати потрібну силу струму або захист від перепадів напруги.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело F1center
Читайте також