Ці прості кроки допоможуть вам швидко дізнатися про стан акумулятора на вашому iPhone

Здається, що заряд вашого iPhone не триває так довго, як мав би? Це може статися, коли новий пристрій використовується частіше, ніж очікувалося, або коли акумулятор старого телефону починає розряджатися. Хороша новина полягає в тому, що Apple пропонує вбудований інструмент, який може допомогти вам контролювати стан акумулятора телефону.

У iPhone та iPad встановлені літій-іонні акумулятори, які піддаються хімічному старінню. З часом це неминуче призводить до зниження ємності та пікової продуктивності.

Як переглянути відсоток заряду батареї на iPhone

На будь-якому iPhone відсоток має відображатися на значку акумулятора у верхньому правому куті екрана. Якщо ні, то проведіть пальцем вниз від правого верхнього кута екрана, щоб відкрити Центр керування. Відсоток заряду акумулятора відображається вгорі.

Щоб завжди бачити відсоток, що відображається на піктограмі заряду батареї на головному екрані, перейдіть до Налаштування > Акумулятор і ввімкніть перемикач у відсотках заряду акумулятора.

Пропозиції щодо батареї

Екран батареї може пропонувати вам статистичні дані та пропозиції, які допоможуть покращити час роботи та ємність батареї. Наприклад, якщо на вашому екрані встановлено занадто високу яскравість, iOS може запропонувати трохи зменшити її, щоб заощадити акумулятор.

Ви можете налаштувати яскравість екрана, перейшовши в «Налаштування» > «Дисплей і яскравість» і пересуваючи повзунок. Швидше відкрийте Центр керування, злегка натисніть на піктограму яскравості та проведіть пальцем угору або вниз.

Перевірте статистику роботи батареї

Хочете детальніше дослідити використання акумулятора телефону? Ваш iPhone має власну версію звіту про акумулятор Windows. На сторінці налаштувань батареї є кілька діаграм, які допоможуть вам краще зрозуміти стан батареї. Рівень останнього заряду вказує на те, коли ваш пристрій востаннє було підключено до зарядного пристрою, і відсоток заряду, коли ви від’єднали його від зарядного пристрою.

Відстежуйте використання батареї за програмою

Проведіть пальцем униз на екрані налаштувань батареї, і ви дізнаєтесь про використання батареї за програмами, починаючи з найбільших батареї. За умовчанням інструмент показує відсоток заряду акумулятора, який використовує кожна програма. Торкніться «Показати активність» або певної програми, і інформація зміниться, щоб відобразити кількість часу, протягом якого програма використовувала батарею, як на передньому плані, так і у фоновому режимі.

Перевірка використання акумулятора за діяльністю також відображає статистику для будь-якої програми з менш ніж 1%, показуючи кількість хвилин або секунд, протягом яких програма використовувала батарею.

Перевірте стан акумулятора

Торкніться «Стан акумулятора та зарядка» у верхній частині сторінки налаштувань акумулятора, щоб переглянути загальний стан акумулятора вашого iPhone. Перевірте максимальну ємність, щоб побачити максимальну ємність вашої батареї відносно того часу, коли вона була абсолютно новою. Нова батарея повинна бути на повних 100%. Коли ваш пристрій старіє, батарея втрачатиме свою ємність, і відсоток впаде до цифр у 90-х, 80-х або нижче.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело РБК-Україна
Читайте також