Цей смартфон не варто купувати у 2024 році: 5 характеристик, від яких слід триматися подалі

Придбати якісний смартфон сьогодні не складно – гідні моделі пропонує безліч виробників. Але і відвертого шлаку на ринку вистачає. А тому далі мова піде про те, пристрої з якими параметрами не варто навіть розглядати як потенційну покупку.

Отже, найгірші смартфони за характеристиками.

Низька яскравість дисплея

Ця характеристика є ключовою для смартфона, але багато виробників її навмисно приховують. Яскравість дисплея вимірюється в нітах, і якщо вона нижча за 500 ніт, тоді гаджет практично марний на вулиці в сонячну погоду, оскільки його екран стає нечитабельним. Власникам подібних телефонів доводиться постійно ховатися в тінь, щоб мати можливість хоч щось розгледіти на екрані. Тому фахівці радять купувати смартфон із показниками яскравості від 600 ніт. Усе, що нижче – це дуже поганий телефон за мірками 2024 року.

Пам’ять 3/64 ГБ

Такий обсяг пам’яті сьогодні вже недостатній для смартфона. 3 ГБ ОЗП вистачає лише для стабільної роботи пристрою, не більше того. А ось щоб нівелювати ймовірність вильотів з додатків і виключити будь-які проблеми з повідомленнями, необхідно хоча б 4 ГБ “оперативки”. З цієї причини не слід купувати телефони з 3 ГБ ОЗП, навіть якщо їх рекомендують ваші улюблені блогери. Тим же, хто регулярно навантажує свій смартфон ресурсномісткими додатками, слід придивитися до нових пристроїв з ОЗП від 6 ГБ і більше.

Пам’ять eMMC5.1

Тип внутрішньої пам’яті пристрою дуже важливий для його продуктивності. Тому обходьте стороною гаджети з накопичувачем стандарту eMMC5.1, оскільки їхню загальмованість не зможе нівелювати навіть гідний процесор, здатний набрати понад 250000 балів в AnTuTu.

Порт MicroUSB

Роз’єм USB TypeC у гаджетах активно використовують із 2014-го. При цьому в продажу ще зустрічаються пристрої з портами MicroUSB, тоді як навіть бюджетні Bluetooth-колонки і гарнітури повсюдно мають USB-C. Власникам подібних “раритетів” знадобляться спеціальні перехідники та/або кабелі для підключення сторонніх девайсів, а тому простіше одразу купити смартфон із сучасними роз’ємами.

Зарядка 18 Вт і нижче

Деякі користувачі все ще вважають зарядку потужністю в 18 Вт швидкою. Але у 2024-му році це вже не актуально, оскільки такий ЗП заповнює заряд штатного акумулятора приблизно за 2-2,5 години, а це довго. Фахівці радять купувати смартфони зі справді швидкою штатною зарядкою та ігнорувати пристрої із ЗП на 10 і 18 Вт.

Про те, які смартфон дійсно варті вашої уваги, читайте тут: ТОП-3 найкращих смартфони за 15000 грн просто зараз

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело itechua
Читайте також