Тепер Gemini може автоматично запускати навігацію Google Maps: ось як це зробити

Google поступово додає нові функції до Gemini, свого цифрового помічника на основі штучного інтелекту. Одне з останніх нововведень – автоматичний запуск навігації Google Maps, коли користувач запитує маршрут.

Якщо ви хочете прокласти маршрут до місця призначення за допомогою Gemini, просто запустіть цифрового помічника та скористайтеся командами «Перейти до [місця]» або «Перевести мене до [x]». Коли ви повідомите програмі Gemini, куди ви хочете потрапити, вона покаже вам маршрут, відстань до місця призначення та час, необхідний для досягнення місця за допомогою інтеграції Google Maps.

За кілька секунд помічник на основі AI автоматично відкриє Google Maps і запустить навігацію. Під час використання програми вам більше не потрібно буде натискати кнопку надсилання, оскільки голосові команди надсилатимуться автоматично.

Якщо для Gemini можливість почати навігацію є новою функцією, то Google Assistant має її вже багато років. Програма Gemini від Google доступна не для всіх, але ви можете завантажити файл APK із надійного стороннього веб-сайту, установити його на свій пристрій і використовувати як альтернативу Google Assistant.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело IndianExpress
Читайте також