Телефон впав у воду, але все ще працює: як врятувати свій гаджет

Одна з поширених невдач, пов’язаних зі смартфонами, — це падіння пристрою на землю або у воду. І тут ще питання, що з цього гірше… Але зараз ми розглянемо варіант, коли відбувся “тісний контакт” телефону з якоюсь рідиною.

Якщо ваш телефон трошки “поплавав” у воді, але ви бачите, що він продовжує працювати, важливо негайно вжити заходів, щоб запобігти будь-якій потенційній шкоді. Дотримуючись наступних інструкцій, ви можете збільшити шанси зберегти свій пристрій.

1. Вимкніть телефон. Після того, як ви витягнули телефон з води, негайно вимкніть його. Цей крок є вирішальним, щоб запобігти короткому замиканню та подальшому пошкодженню.

2. Витріть зайву воду. Обережно протріть зовнішню поверхню телефону м’якою тканиною без ворсу. Зверніть увагу на порти, кнопки та зарядний порт, щоб видалити видиму вологу. Будьте обережні, щоб не проштовхнути воду далі в пристрій. Саме з цієї причини не потрібно дути в зарядний порт чи сушити феном: повітря лише заштовхне воду в середину.

3. Вийміть SIM-карту та карту пам’яті з відповідних гнізд. Цей крок допоможе захистити ваші дані та запобігти потенційному пошкодженню корозією.

4. Висушіть телефон. Покладіть телефон на сухий рушник або гігроскопічну тканину. Рис використовувати не потрібно. Ще раз повторюємо, що потрібно уникате використання фену.

Далі все залежить від ваших можливостей і бажання. Насправді, найкращим наступним кроком є звернутися до сервісного центру, щоб професіонали перевірили і почистили ваш телефон. Це буде коштувати вам грошей, але покупка нового гаджета все одно коштує дорожче.

Якщо вам цей варіант не підходить, ви можете зробити наступне:

1. Дайте телефону висохнути щонайменше 24-48 годин. Протягом цього часу не вмикайте його та не намагайтеся його зарядити. Тримайте телефон у сухому та добре провітрюваному місці. Слідкуйте за будь-якими ознаками пошкодження телефону.

2. Після періоду висихання повторно вставте SIM-карту та картку пам’яті (якщо є) у телефон. Увімкніть його та перевірте, чи всі функції працюють правильно. Перевірте динаміки, мікрофон, кнопки, сенсорний екран та інші функції. Якщо ви помітили будь-які проблеми або відхилення від норми, він може потребувати професійного ремонту.

Не намагайтеся заряджати телефон, доки не переконаєтеся, що він повністю висох. Заряджання мокрого телефону може призвести до подальших пошкоджень.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело blackview
Читайте також