Стало відомо, як швидко вимкнути прослуховування на Android та iPhone

Прослуховування смартфону може стати проблемою для будь-якого користувача, оскільки існує кілька способів, як це може бути зроблено практично непомітно.

Згідно з інформацією, опублікованою на Politeka.net, прослуховування може відбуватися через перенаправлення дзвінків на сторонній номер без відома власника пристрою. Крім того, зловмисники можуть отримати доступ до мікрофонів і камер смартфону через шкідливі програми, що встановлюються на пристрій.

Це може призвести до запису розмов, отримання доступу до розташування людини, особистих соціальних мереж та фінансових облікових записів. Один зі складніших методів прослуховування полягає у встановленні професійного обладнання, що часто використовується правоохоронними органами.

Також існує можливість перехоплення телефонних розмов через мобільного оператора, що дає правоохоронним органам можливість слухати дзвінки з будь-якого пристрою.

Для перевірки наявності перенаправлення викликів на сторонній номер можна скористатися спеціальним кодом – *-21-# та кнопкою виклику. Якщо переадресація виявлена, її можна вимкнути, скориставшись кодом – ##002#.

Цей метод підходить як для пристроїв iPhone, так і для Android.

Після успішного виконання коду на екрані смартфону з’явиться повідомлення «Видалення виконано успішно».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело politeka.net
Читайте також