Скільки разів на добу можна заряджати смартфон: пояснюють фахівці

Ще кілька років тому акумулятори сучасних телефонів працювали зовсім не так, як акумулятори звичайних телефонів. Дотримання застарілих методів може скоротити термін служби акумулятора вашого телефону. Це призводить до теми про те, скільки разів ви повинні заряджати свій телефон щодня.

Цикли заряджання – це кількість разів, коли акумулятор заряджається до 100%. Зазвичай телефонні батареї мають приблизно 300–500 циклів заряджання, перш ніж їх потрібно замінити. Кожен наступний цикл заряджання скорочує термін служби батареї.

В ідеалі ви повинні заряджати акумулятор телефону достатньо разів, щоб підтримувати рівень заряду в діапазоні 30% – 80%, щоб продовжити термін служби акумулятора. Якщо він опускається нижче 20%, батарея розряджається швидше. Крім того, якщо ви часто заряджаєте свій телефон і використовуєте багато циклів заряджання, термін служби батареї скорочуватиметься швидше, і вам потрібно буде заряджати телефон частіше, щоб підтримувати рівень заряду батареї між 30% і 80%.

Таким чином, кожен день, коли рівень заряду батареї нижче 20%, ви повинні підключати його до мережі і не турбуватися про те, скільки разів на день ви повинні заряджати свій телефон.

Цей метод підтверджують фахівці. Наприклад, ось що радить компанія Samsung:

“Заряджайте свій пристрій регулярно. Щоб отримати максимальну віддачу від батареї смартфона, її потрібно правильно зарядити.

Більшість смартфонів мають літій-іонну батарею, яка живе довше за регулярної зарядки. На відміну від нікелевих батарей, що використовуються в старих телефонах, літій-іонні батареї найкраще працюють, коли рівень заряду перевищує 50 відсотків. Повторно дозволяючи акумулятору повністю розрядитися, це може скоротити термін його служби та зменшити його загальну ємність.

Якщо це трапиться, вам доведеться заряджати акумулятор частіше, і, наприклад, він може працювати лише кілька годин, перш ніж знадобиться заряджати.

Якщо залишати телефон підключеним до зарядного пристрою (коли телефон повністю заряджено) під час його використання, час роботи акумулятора може зменшитися, якщо ви робите це багаторазово.”

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Стіна
Читайте також