Сім популярних міфів про роботу батареї мобільного телефону: ви теж в це вірите?

Насправді, таких міфів дуже багато. Деякі з них не зовсім міфи: колись способи користування деякими пристроями дійсно були інші. З розвитком технологій багато чого змінилося, а люди за звичкою роблять так, як робили раніше.

Тому давайте обговоримо деякі з цих міфів і розберемося, чи є в них хоч крапля правди.

Міф №1: якщо залишити телефон увімкненим на ніч, це пошкодить акумулятор.

Правда: насправді безпечно залишати телефон увімкненим на ніч, якщо ви використовуєте перевірений зарядний пристрій і фільтр від перенапруг. Більшість сучасних смартфонів сконструйовано таким чином, що заряджання припиняється, коли батарея повністю заряджена, тож не потрібно турбуватися про перезарядку. Але, повторюємо, ваш зарядний пристрій має бути якісним.

Міф №2: перш ніж заряджати акумулятор, слід повністю розрядити його.

Правда: це один з тих міфів, які сягають перших телефонних акумуляторів. Сучасні батареї телефонів є набагато досконалішими та не страждають від «ефекту пам’яті», як старі батареї. Насправді краще заряджати телефон до того, як батарея повністю розрядиться, оскільки це може подовжити загальний термін служби батареї.

Міф №3: закриття додатків подовжить термін служби батареї телефону.

Правда: з одного боку, це правда, що програми можуть витрачати заряд батареї телефону, але водночас їх закриття не обов’язково подовжить термін служби батареї. Насправді більшість сучасних смартфонів створені для ефективного керування програмами, тому їх закриття може фактично використовувати більше заряду батареї в довгостроковій перспективі. Якщо ви хочете подовжити термін служби батареї телефону, краще зосередитися на налаштуваннях телефону та вимкненні функцій, якими ви не користуєтеся, наприклад GPS або Bluetooth.

Міф № 4: Акумулятор телефону працюватиме довше, якщо ви тримаєте його в режимі польоту.

Правда: режим польоту дійсно може подовжити термін служби батареї телефону, оскільки будуть вимкнуті такі функції, як GPS і Bluetooth, але постійно використовувати режим польоту не завжди практично. Більшість сучасних смартфонів розроблено для ефективного керування енергоспоживанням. Таким чином, увімкнення режиму польоту може не вплинути на час роботи акумулятора.

Міф №5: Акумулятор телефону розряджається швидше, якщо заряджати його кілька разів на день.

Правда: це міф, який часто поширюють в Інтернеті, але це неправда. Фактично, більшість сучасних смартфонів розроблені для того, щоб без проблем витримувати кілька циклів зарядки. Ключ до продовження терміну служби акумулятора вашого телефону полягає в тому, щоб використовувати перевірений зарядний пристрій і не заряджати телефон до 100% щоразу. Також важливо не допускати повного розрядження акумулятора телефону, оскільки це може збільшити навантаження на акумулятор і скоротити термін його служби.

Міф №6: використання функції швидкого заряджання телефону пошкодить акумулятор.

Правда: функції швидкого заряджання призначені для швидкого заряджання акумулятора вашого телефону, не пошкоджуючи його. Насправді використання цих функцій може бути зручнішим і ефективнішим, ніж заряджати телефон повільніше. Однак важливо використовувати перевірений зарядний пристрій і уникати надмірного використання функцій швидкого заряджання, оскільки це може призвести до навантаження на батарею.

Міф №7: зарядка телефону в холодну погоду пошкодить акумулятор.

Правда: безпечно заряджати телефон у холодну погоду, якщо акумулятор не розряджений повністю. Однак важливо зазначити, що надзвичайно низькі температури дійсно можуть вплинути на роботу акумулятора телефону, тому краще тримати телефон у теплому місці, якщо це можливо.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело electrontogo
Читайте також