Шість нестандартних способів використовувати ChatGPT: тексти у список не входять

Ми всі знаємо, що ChatGPT може довго і багато писати на будь-які теми, які вас цікавлять. Але насправді генеративні чат-боти штучного інтелекту здатні виконувати чимало інших корисних функцій, які ви можете використовувати на практиці.

1. Створення веб-сайтів

За допомогою таких інструментів, як DesignerGPT, ви можете спілкуватися з чат-ботом AI, який запрограмує вам простий веб-сайт.

2. Створення візуалізацій та інфографіки

Якщо ви маєте великий набір даних у Excel, спробуйте “пропустити” його через чат-бот зі штучним інтелектом. За допомогою ChatGPT ви можете завантажити будь-який набір даних і отримати різні візуалізації.

3. Кодування

Copilot — популярний інструмент для програмістів. Якщо ви тільки вчитеся кодувати або просто хочете полегшити своє робоче навантаження, ви можете скористатися чат-ботами ШІ.

4. Планування часу

За допомогою багатьох календарів GPT ви можете підключитися до календаря Google або Apple. Це може дозволити вам спілкуватися з особистим помічником, який фактично може заносити події у ваш календар, допомагати вам планувати свій час і зустрічі з людьми.

5. Швидкий пошук

Kayak створив GPT, який дозволяє вам легко шукати саме те, що ви хочете. Ви можете просто ввести «знайти мені поїздку в квітні в красиве місце на природі за таку-от ціну», і чат-бот знайде для вас десятки рейсів, які відповідають вашим критеріям. Він навіть надає прямі посилання для бронювання авіаквитків і порівняння варіантів.

6. Створення зображень

Dall-E, Midjourney і Meta AI від ChatGPT пропонують безкоштовні послуги створення зображень, які можуть швидко “намалювати” те, що вам потрібно.

Підпишись на нас в НОВИНИ Google, та отримуйте більше свіжих новин!

Джерело gizmodo
Читайте також