Що потрібно зробити,щоб підвищити швидкість домашнього Wi-Fi

Розміщення інших електронних пристроїв поруч із роутером може негативно вплинути на роботу Wi-Fi

Коли мережа Wi-Fi у вашому домі починає працювати зі збоями, це може створювати незручності в роботі та переривати підключення до інтернету в найбільш невідповідні моменти. Існує простий трюк, який допоможе покращити якість сигналу.

Як повідомляє The Sun, щоб розв’язати цю проблему, потрібно виконати декілька простих дій, які не заберуть багато часу.

Покращення швидкості Wi-Fi

Найпростіший спосіб поліпшити домашній Wi-Fi — це перемістити роутер у більш вигідне місце. Важливо, щоб він знаходився в центральній частині квартири або будинку, щоб сигнал охоплював усі приміщення рівномірно. Розміщення роутера біля вікон або в куті може спричинити втрату сигналу, оскільки частина Wi-Fi сигналу виходитиме за межі будинку.

Експерти рекомендують розмістити роутер на кавовому столику, розташованому в стратегічно вигідному місці, наприклад, у центральному коридорі або вітальні. Це допоможе покращити покриття сигналу та уникнути впливу інших пристроїв на його роботу.

Крім того, поруч із роутером не повинні знаходитися інші електронні пристрої, особливо ті, що можуть створювати електромагнітні перешкоди, такі як мікрохвильові печі, Bluetooth пристрої або стаціонарні телефони. Якщо ваш роутер має зовнішні антени, переконайтеся, що вони правильно налаштовані.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також