Розкрили секрет, як можна значно швидше друкувати повідомлення на iPhone

Потрібно натисну всього одну клавішу замість того, щоб постійно переключатися на різні клавіатури.

Як і в будь-якому іншому смартфоні, в iPhone є чимало маловідомих функцій. Візьмемо, наприклад, клавіатуру. Можливо, ви знаєте, що можна довго натискати пробіл, щоб перетворити клавіатуру на міні-трекпад. Ви, мабуть, також знаєте, що можна двічі торкнутися пробілу, щоб додати крапку в кінці речення. Але є набагато тонший трюк, який може змінити спосіб друку на вашому iPhone.

По-перше, давайте почнемо з проблеми: доступ до певних другорядних символів на iOS дратує. На багатьох клавіатурах Android основна клавіатура містить рядок цифр, а також загальні символи, як-от кома чи крапка.

На iPhone не так: під час використання таких програм, як iMessage, основна клавіатура складається майже виключно з літер, за винятком клавіш пробілу, видалення, перемикання та повернення. Звичайно, вам не потрібна клавіша крапки, коли ви двічі торкаєтеся клавіші пробілу, але щоб отримати доступ до інших другорядних символів, вам потрібно спочатку торкнутися клавіші 123.

Це не обов’язково погано: тут сховано багато ключів, у тому числі знак питання, знак оклику, кома та цифри. Однак це трохи засмучує. Ви натискаєте 123, вибираєте потрібний символ, а потім мусите знову натискати 123, щоб повернутися до введення літер. Це не так вже й погано, коли цей символ закінчує речення: ви можете вибрати знак питання, а потім натиснути «Надіслати» у своєму повідомленні, що автоматично поверне вас до основної клавіатури. Але коли ви щось набираєте, вам постійно потрібно перемикатися між цими різними меню, щоб правильно вводити текст.

Але є краща ідея.

Швидший спосіб введення другорядних символів на iPhone

Замість того, щоб торкнутися 123 і відпустити, утримуйте її. Утримуючи палець на клавіші 123, у вас є два варіанти:

  • за допомогою того самого пальця ви можете провести пальцем до символу, який хочете додати, відпустити – і ви додасте символ до текстового поля, поки автоматично повертається до основної клавіатури;
  • ви можете використовувати інший палець, щоб торкнутися потрібних другорядних символів, а потім відпустити 123, що, знову ж таки, автоматично повернеться до основної клавіатури.

Звикнувши до цього трюку, ви зрозумієте, наскільки швидше можна вводити довші повідомлення без необхідності вручну перемикатися між клавіатурами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело РБК-Україна
Читайте також