П’ять способів вберегти від перегріву ваш телефон під час зарядки

Смартфони стали важливою частиною нашого життя, але завжди працювати ідеально вони не можуть. Зокрема, під час зарядки пристрій може нагріватися до неприйнятних рівнів.

У цьому посібнику ми обговоримо найпоширеніші причини, чому телефони нагріваються під час заряджання, і пояснимо потенційні ризики, пов’язані з перегрівом телефону.

1. Перезаряджання. Коли телефон підключений до мережі для заряджання і заряд батареї досягає 100%, то різні гаджети можуть поводитись по-різному. Деякі з них запрограмовані продовжувати живити свої батареї, навіть коли вони повні. Цьому надлишку енергії нікуди подітися, і ваш пристрій нагрівається. Але це властиво більше старим моделям.

Що робити: вчасно вимикати зарядку гаджета.

2. Швидке заряджання. Швидка зарядка також може призвести до нагрівання телефону, коли його підключено до мережі, оскільки пристрій швидко споживає заряд із зарядного пристрою. Під час цього процесу генерується багато тепла, тому в цій ситуації рекомендується використовувати адаптер із високою силою струму та напругою, щоб зменшити перегрів.

Що робити: Якщо є можливість, використовуйте звичайний спосіб зарядки.

3. Погана вентиляція. Якщо навколо недостатньо місця або не вистачає свіжого повітря, тепло, яке виділяють внутрішні компоненти телефону, не зможе вийти. В результаті – перегрівання.

Що робити: Приділіть увагу тому, де лежить пристрій під час зарядки і чи є циркуляція повітря.

4. Погана якість зарядних пристроїв або кабелів. Низькоякісні або підроблені зарядні пристрої або кабелі також можуть бути причиною перегріву. Якщо ви використовуєте зарядний пристрій, не розроблений спеціально для телефону, це може призвести до надмірного виділення тепла під час заряджання.

Що робити: Змініть кабель.

5. Зношена батарея. Як і всі інші батареї, акумулятори смартфонів з часом розряджаються та втрачають свою потужність.

Що робити: Рано чи пізно вам доведеться визнати, що батарею потрібно змінити.

Що може трапитися, якщо батарея постійно перегрівається?

Чотири основні пошкодження телефону, який постійно перегрівається:

1. Постійне пошкодження батареї. Постійне перегрівання може зменшити термін служби батареї, а також її ємність і спричинити непоправне пошкодження.

2. Швидше руйнування компонентів. Надмірне тепло може пошкодити делікатні компоненти вашого телефону, спричинивши їх знос швидше, ніж слід.

3. Знижена ефективність заряджання. Гарячий пристрій заряджатиметься довше, що знижує ефективність циклу заряджання акумулятора.

4. Низька продуктивність під час використання. Перегрітий телефон може мати проблеми із затримкою або зависанням під час використання через навантаження на його внутрішні компоненти від надмірного виділення тепла.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело NV
Читайте також