П’ять способів покращити якість звуку на вашому iPhone

Приглушений звук, зайві потріскування, луна чи шипіння… Причин, чому вам не подобається якість звуку в навушниках, може бути чимало. Втім, способів вирішення проблеми теж є декілька.

1. Очистіть навушники

Почистити динаміки ваших навушників – це перше, що вам варто зробити. Ватні палички та трохи спирту допоможуть вам прибрати пил і бруд. І навіть якщо це не допоможе покращити якість звуку, ви будете мати чисті навушники.

2. Увімкніть високоякісне потокове передавання

Ви можете змінити налаштування і параметри у потрібній аудіопрограмі. Це може допомогти, якщо раніше ви слухали музику з найнижчою якістю, щоб заощадити пам’ять чи використання даних.

Якщо ви використовуєте Spotify, ви можете змінити якість потокового передавання за допомогою цих кроків.

 • Перейдіть у «Налаштування», а потім у «Конфіденційність».
 • Перейдіть до розділу «Якість звуку».
 • Виберіть дуже високу якість потокового передавання.

Тут також можна налаштувати якість завантаження та ввімкнути або вимкнути автоматичне налаштування якості. Це знизить якість вашої потокової музики, якщо у вас погане з’єднання з Інтернетом.

Користувачі Apple Music можуть змінити якість потокового передавання за допомогою цих кроків.

 • Перейдіть у «Налаштування», а потім у «Музика».
 • Виберіть «Якість звуку».
 • Виберіть параметр якості, який включає звук без втрат.

3. Стиснення аудіофайлів без втрат

Найкраща якість звуку, яку ви можете отримати, – це так званий звук без втрат (Lossless). Порівняйте, наприклад, аудіофайли MP3 та FLAC – і ви одразу зрозумієте різницю.

Музику у такій якості ви можете знайти на таких потокових платформах, як Apple Music, Amazon Music Unlimited, Tidal, Deezer і Qobuz тощо.

Якщо ви хочете слухати аудіо без втрат, спочатку переконайтеся, що у вас є дротові навушники, дротовий динамік або динамік із підтримкою Wi-Fi. Lossless не працює через Bluetooth.

4. Дізнайтеся більше про налаштування доступності

У налаштуваннях вашого iPhone ви можете змінити кілька різних аудіоналаштувань та перевірити чи покращити звучання. Для цього перейдіть у Налаштування > Спеціальні можливості > Аудіо/Відео.

Ви можете перейти до налаштування навушників, і змінити тон, гучність та інші параметри.

Ви також можете перетворити аудіо на моно, що означає, що однаковий звук відтворюватиметься з обох каналів динаміків або навушників, а не матиме стереорозділення. Якщо ви слухаєте погано мікшований звук, то вам краще підійде моно.

Нарешті, ви можете налаштувати баланс між лівим і правим аудіоканалами. Якщо ви слухаєте нерівномірно змішане аудіо, ви можете зробити один канал трохи голоснішим. Або, якщо ви чуєте на одне вухо краще, ніж на інше, ви можете налаштувати його відповідно.

5. Використовуйте еквалайзер

Якщо ви використовуєте бездротові навушники-вкладиші і вони поєднуються з аудіопрограмою, то у вас, можливо, є доступ до еквалайзера. Ви можете використати його, щоб налаштувати звук.

Еквалайзер також є у деяких потокових програмах, і якщо ви їх використовуєте, то налаштуйте звук так, як вам подобається.

Щоб отримати доступ до еквалайзера на Spotify:

 • Перейдіть до Налаштувань.
 • Перейдіть до Відтворення.
 • Перейдіть до еквалайзера — тут ви можете вибрати з безлічі попередніх налаштувань або налаштувати їх вручну за допомогою шестисмугового еквалайзера.

Щоб отримати доступ до еквалайзера в Apple Music:

 • Перейдіть до Налаштувань.
 • Перейдіть до Музика > Еквалайзер.
 • Ви можете вибрати зі списку попередніх налаштувань.
 • Ви також можете ввімкнути перевірку звуку, яка нормалізує гучність усього аудіо, яке ви слухаєте в Apple Music.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Pocket Lint
Читайте також