Неочевидні та корисні функції “режиму польоту” в телефоні: багато хто про це не здогадується

Багато людей не знають, що “режим польоту” у телефоні може бути корисним не лише під час польотів. Відомо, що майже кожен сучасний смартфон має опцію “режим польоту” або “в літаку”, але далеко не всі користувачі розуміють, що цю функцію можна використовувати у повсякденному житті. Однак ця функція має декілька прихованих переваг, про які можна дізнатися. Опція “режим польоту” має щонайменше три корисні для користувача функції, повідомляє unian.net.

По-перше, цей режим може допомогти прискорити зарядку телефону і заощадити заряд батареї. Увімкнувши “режим польоту”, ви призупиняєте роботу фонових програм та зменшуєте розрядження акумулятора, оскільки телефон не буде підключений до мережі. Це також призводить до швидшої зарядки телефону.

Друга корисна функція “режиму польоту” – швидке перезавантаження зв’язку та мережі. Якщо потрібно швидко перезавантажити мобільний зв’язок або підключення до мережі, не потрібно повністю вимикати телефон. Просто увімкніть і знову вимкніть “режим польоту” протягом кількох хвилин. Це дозволить пристрою перезавантажитися та підключитися до мережі та мобільного зв’язку.

Крім того, “режим польоту” може використовуватися для вимкнення всіх повідомлень та реклами. Увімкнувши цей режим, ви автоматично відключаєте практично всі види зв’язку вашого телефону з Інтернетом, що означає, що вам не буде приходити сповіщень та дзвінків. Це дуже зручна опція, якщо вам потрібен спокій і вам не потрібно бути зв’язаним із зовнішнім світом.

Читайте також