Не забувайте це робити: 5 причин регулярно оновлювати систему телефона

Як ви зазвичай реагуєте на спливаючі вікна, які сповіщають вас про необхідність оновлення програмного забезпечення для настільного ПК, ноутбука, планшета чи смартфона? Часто натискаєте кнопку «Нагадати пізніше»? Насправді, відмова від оновлень – не дуже вдале рішення, і зараз ми вам пояснимо, чому саме.

1. Підвищена продуктивність. Застарілому програмному та апаратному забезпеченню часто важко впоратися зі складними завданнями. Оновлення допоможе вирішити ці проблеми ще до їх виникнення, і в результаті призведе до покращення загальної продуктивності.

2. Сильніша безпека. Оновлення програмного забезпечення посилює захист від вірусів і шпигунського програмного забезпечення. Ваше обладнання та програмне забезпечення буде менше вразливим до кібератак, якщо їх вчасно оновлювати.

3. Доступ до найновіших функцій. Після випуску своєї продукції виробники та розробники програмного забезпечення часто продовжують їх підтримувати. Більшість оновлень мають більш технічний характер і вирішують проблеми стабільності, запобігають збоям і усувають дрібні дефекти. Деякі оновлення є більш ретельними та включають нові функції та можливості для покращення взаємодії з користувачем.

4. Подовжується термін служби пристрою. Регулярні оновлення допомагають продовжити термін служби вашого пристрою, подібно до належного графіку обслуговування апаратного забезпечення. Оновлення зменшують ризик контакту з помилками, вірусами тощо.

5. Зменшує технічне обслуговування та енергоспоживання. Оновлення, як правило, зменшують витрати енергії, а також продовжують термін служби вашого пристрою. Це досягається завдяки покращенню обробки та мінімізації таких проблем, як затримка та збої, щоб ваш пристрій працював із максимальною ефективністю. Ці затримки та збої накопичуються, особливо якщо вони змушують вас використовувати гаджет довше, ніж ви планували, через несправність. Оновлення також зазвичай призводять до менших витрат, оскільки вам не доведеться так часто міняти пристрій.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Telegraf
Читайте також