Не поспішайте їх викидати: 3 способи використати старі і непотрібні смартфони

Ваш старий телефон, який слугував вам вірою і правдою, не заслуговує на те, щоб припадати пилом. Спробуйте дати йому нове життя.

Навіть гаджет вже давно застарів і працює повільно, ви можете його використовувати різними способами.

1. Музичний плеєр

Ви можете використовувати свій старий телефон як джерело музики для всіх колонок. Підключіть його через Bluetooth або гніздо для навушників до вашої звичайної колонки та завантажуйте всі потрібні сервіси потокового передавання музики. Тепер у вас є спеціальне місце для відтворення всієї вашої музики зі зручними елементами керування та легким доступом до всіх музичних бібліотек.

2. Універсальний пульт для розумного будинку

Обладнати свій дім інтелектуальними технологіями – це захоплююче і зручно, але це також може вас трохи заплутати: потрібно занадто багато пультів керування. Зазвичай ми купуємо техніку від різних виробників і в результаті отримуємо десятки різних програм. Ви можете вирішити цю проблему: приберіть ці програми керування зі свого основного телефону та збережіть всі віджети розумного дому активними на старому гаджеті.

3. Домашня камера спостереження

Про те, як перетворити старий смартфон на камеру спостереження, ми писали окремиq матеріал. Але якщо повторити коротко, то вам потрібно скачати спеціальний додаток та поєднати між собою старий і новий телефон: один знімає те, що відбувається в приміщенні, а на другому ви дивитеся це онлайн.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Pocket Lint
Читайте також