Назвали список додатків, які небезпечні для вашого телефону

Варто пам’ятати, що безпека вашого смартфона залежить від ретельного вибору та встановлення додатків. Контролюйте, які програми ви встановлюєте і коли, щоб уникнути пошкодження пристрою.

Сьогодні, коли мобільні технології на піку розвитку, а кількість додатків для Android і iPhone вимірюється мільйонами, користувачі піддаються ризику встановлення небезпечних програм, які можуть порушити безпеку даних та пристроїв. Експерти радять видаляти певні додатки, щоб зменшити ризик, звільнити місце на пристрої та покращити його продуктивність.

Зокрема, Facebook відомий своїми витоками даних і високим споживанням ресурсів. Якщо ви не часто користуєтесь цією соціальною мережею, розгляньте можливість видалення програми та перехід на мобільну версію через браузер. TikTok також викликає побоювання щодо безпеки даних, тому, якщо ви більше не використовуєте цей додаток, краще його видалити.

Додатки для очищення та оптимізації, зазвичай, не потрібні на сучасних смартфонах, оскільки Android і так добре оптимізований. Такі додатки можуть навіть уповільнити роботу пристрою і становити загрозу для вашої приватності.

Завантаження програм з ненадійних джерел становить загрозу безпеці. Переконайтеся, що всі додатки завантажуються тільки з Google Play Store або Apple App Store, і видаліть ті, які не відповідають цій вимозі.

Якщо у вас є додатки, які ви давно не використовували, видаліть їх, щоб звільнити місце на пристрої. Крім того, деякі ігри займають багато місця через великі обсяги даних. Якщо ви ними не користуєтесь, їх також варто видалити.

Для захисту телефону дотримуйтесь простих правил: встановлюйте програми тільки з надійних джерел, регулярно оновлюйте пристрій, та використовуйте антивірусне програмне забезпечення. Це допоможе захистити ваш смартфон від небажаних ризиків.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело main.politeka.net
Читайте також