Назвали найгірші звички українців, які “вбивають” нові смартфони

Смартфон, навіть якщо він ударостійкий і водонепроникний, все одно вимагає дбайливого поводження, щоб прослужити своєму власникові довгі роки. Однак часто саме власники наносять шкоду своїм гаджетам. Роблять вони це не зумисно, а просто тому, що не розуміють наслідків.

От деякі популярні звички, яких потрібно позбутися.

1. Тримати смартфон під подушкою

Ви на ніч передивляєтесь стрічку новин, а потім просто засинаєте з телефоном у руках чи тримаєте його під подушкою? Наслідком стане перегрівання гаджета і, відповідно, поступове пошкодження гаджета.

2. Використовувати телефон під час його заряджання

Не грайте в Call of Duty під час зарядки! Ваш акумулятор псується, коли ви одночасно використовуєте гаджет і заряджаєте його.

3. Використовувати дешевий зарядний пристрій

Починається все зі спроб зекономити на зарядному пристрої, а закінчується поломкою гаджету. Не кожен зарядний пристрій сумісний із вашим телефоном. Кожен телефон має свої вимоги до потужності та технологію заряджання, і використання несумісного або нестандартного зарядного пристрою зіпсує ваш телефон. Сучасні зарядні пристрої для смартфонів мають вбудовані мікросхеми, які регулюють живлення телефону.

4. Не використовувати чохол і захисне скло

Ви можете віддати перевагу чистішому вигляду телефону без захисту, але варто так ризикувати? Навіть невеликі сколи та тріщини можуть порушити структурну цілісність і збільшити ймовірність великого пошкодження.

5. Не дотримуватись належної безпеки

Приклад: оновлення програмного забезпечення. Ті «патчі безпеки», які з’являються на вашому телефоні, можуть здатися нудними та неважливими, але вони можуть захистити ваш пристрій від зловмисного програмного забезпечення та інших серйозних проблем. Не відкладайте їх. Також оновлюйте свої програми, оскільки вони часто містять подібні виправлення помилок і оновлення системи безпеки, які забезпечують вашу безпеку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело nairaland
Читайте також