Назвали додаток, який найбільше розряджає батарею смартфона

Здається, що популярні соціальні мережі, якими користуються мільярдами людей, можуть виявитися більш шкідливими, ніж корисними для смартфонів, зокрема через їх високе споживання заряду, навіть коли вони працюють у фоновому режимі.

За даними The Sun, деякі експерти рекомендують видаляти додатки Facebook і Facebook Messenger для збереження заряду батареї та покращення продуктивності вашого телефону. Ці програми відомі як одні з основних споживачів енергії на мобільних пристроях.

Facebook, завдяки своїм великим потребам у ресурсах, може значно сповільнювати роботу вашого пристрою та призводити до швидкого розряду батареї. Його видалення звільнить пам’ять пристрою та зменшить обсяг даних, які використовує ваш телефон, що сприятиме подовженню часу автономної роботи і підвищенню швидкості його функціонування.

Також, подібно до багатьох інших додатків, Facebook може продовжувати працювати у фоновому режимі та звертатися до різних дозволів на вашому пристрої, що призводить до швидкого розряду акумулятора, навіть якщо ви рідко користуєтеся цією програмою.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також