Назвали 10 найкращих додатків для додавання тексту на фото в 2024 році

Редагування та налаштування фотографії буде відбуватися значно простіше, якщо використовувати правильну програму. Але обрати потрібний інструмент доволі складно, оскільки вибір справді дуже великий.

У цій статті ви дізнаєтеся про 10 найкращих варіантів, які дають змогу додавати текст до зображень, а також пропонують низку інших функцій редагування фотографій.

1. PhotoDirector

PhotoDirector доступний як для iOS, так і для Android. Додаток містить понад 400 унікальних шрифтів, тож ви завжди можете знайти щось, що точно відповідає вашим бажанням. Програма має ластик для стирання частин тексту та інші функції. які спрощують редагування.

2. Phonto

Це базова програма з досить інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, яка дозволяє додавати текст до фотографій. Його базу з понад 400 шрифтів можна налаштувати різними способами. Незалежно від того, чи хочете ви змінити (розмір тексту, колір, градієнт, колір фону чи обертання), Phonto пропонує великий контроль над текстом на ваших малюнках.

3. Add Text: Write On Photos

Програма спеціалізується на точному налаштуванні кривизни та перспективи тексту, що забезпечує більш художні результати. Add Text: Write On Photos пропонує чимало можливостей для редагування тексту, але доступ до деяких додаткових елементів дизайну можливий за платною підпискою.

4. PicSee

Інструмент постачається з креативними шрифтами та навіть дає можливість використовувати власний почерк. У ньому є інструмент кадрування, щоб легко збільшити зображення до оптимального співвідношення для вибраної вами платформи соціальних мереж.

5. txt

Доволі простий додаток для редагування фотографій, який дозволяє додавати текст до фотографій. Хоча його проста назва ускладнює органічний пошук в Інтернеті, txt відрізняється своєю багатомовною функціональністю. Додаток дозволяє додавати текст до зображень китайською, японською, тайською, івритом, кирилицею, арабською і навіть латиницею.

6. Word Swag

Дозволяє додавати текст до зображень, але він більше зосереджується на творчості художників і рекламних матеріалах, а не на фотографіях. Він також примітний тим, що містить тисячі надихаючих цитат, які ви можете використовувати у своїй роботі.

7. Art Word

Стильна програма, яка дозволяє додавати текст до зображень за допомогою великої кількості різноманітних художніх дизайнів і шрифтів. Має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, простий у використанні. Додаток дозволяє ділитися своєю роботою в соціальних мережах, електронною поштою чи iMessage.

8. PicsType

Дозволяє додавати стильний текст до зображень, оптимізованих для публікації в Instagram і блогах. Також пропонує інші корисні інструменти для редагування фотографій, наприклад фільтри та ефекти розмиття, щоб ще покращити вашу роботу.

9. Add Text To Photo Quote Maker

Окрім додавання тексту до зображень, ця програма примітна своєю колекцією шпалер і зображень, які можна використовувати. Додаток також дозволяє дуже легко використовувати камеру для використання нових зображень, яких немає в додатку. Поставляється з візуальними ефектами та фільтрами.

10. Wordot

Wordot — це дуже проста програма, яка пропонує редагування тексту і призначена радше для письменників, ніж для дизайнерів. Інструмент не пропонує стільки рівнів налаштування, як деякі інші програми в цьому списку, але для користувачів, яким потрібна мінімалістична програма для написання зображень, це хороший вибір.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело cyberlink
Читайте також