Нав’язливої ​​реклами на телефоні можна позбутися: прості лайфхаки

Більшість нав’язливих рекламних банерів у телефоні просто дратують та відволікають, а деякі навіть можуть бути небезпечними. Дізнайтеся, як видалити рекламу на вашому телефоні, щоб ви могли насолоджуватися більш плавним та безпечним переглядом сторінок.

Спосіб 1. Встановити спеціальний додаток для блокування реклами на телефоні, який допоможе автоматично блокувати спливаючі вікна.

Спосіб 2. Спливаючі вікна та інші типи спам-реклами можна легко заблокувати, просто змінивши налаштування браузера.

Ось як позбутися нав’язливої ​​реклами в телефонах з Google Chrome для Android:

Відкрийте програму браузера Chrome на телефоні, торкніться піктограми з трьома точками праворуч від адресного рядка та виберіть «Установки» в меню.

Натисніть «Налаштування сайту» , потім виберіть «Спливаючі вікна та перенаправлення». Нарешті, відключіть спливаючі вікна та перенаправлення.

Якщо ви продовжуєте отримувати набридливу рекламу навіть після того, як заблокували спливаючі вікна на телефонах Android через Chrome, ваш телефон був зламаний або він заражений шкідливим ПЗ.

Спосіб 3. Ви можете змінити регіон перебування. В деяких країнах, в тому числі Великобританії дуже строго ставляться до реклами в додатках. У них навіть є спеціальне відомство – Advertising Standards Authority (ASA) – яке займається контролем ринку реклами. Тому, наприклад, в іграх для жителів Альбіону кількість рекламних інтеграцій зведено до мінімуму.

Щоб насолодитися таким досвідом, потрібно всього лише змінити регіональні налаштування свого телефону на “Великобританію”. Скоріш за все, потік реклами знизиться або взагалі вичерпається.

Спосіб 4. Одним з найбільш універсальних способів позбутися від реклами на Android є підключення до особистого DNS-сервера, через який буде проходити вся інформація, що надходить на телефон.

Один з таких DNS серверів – AdGuard DNS, який фільтрує небажаний трафік, у тому числі рекламу. Щоб активувати його, потрібно зайти в налаштування смартфона, вибрати “Приватна зона DNS” і ввести в поле хоста значення dns.adguard.com.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Politeka
Читайте також