Краще їх одразу видалити: 4 типи SMS, що небезпечно зберігати в телефоні

До стрімкого розвитку месенджерів та соцмереж саме sms-повідомлення активно використовувались людьми для текстового спілкування. Але й зараз sms зберігають в собі чимало важливої інформації, зокрема тому, що їх використовують різні офіційні структури. Якщо ваш телефон попаде не в ті руки, ці повідомлення можуть чимало про вас розказати.

І це небезпечно. Тому наступні типи повідомлень краще одразу видаляти зі свого смартфона.

1. Повідомлення з логіном та паролем

Надсилати пароль через смс небезпечно, оскільки текстові повідомлення не зашифровані. Це означає, що будь-хто може перехопити дані, які надсилаються за допомогою текстових повідомлень. Маючи пароль, зловмисник легко зламає ваші облікові записи.

2. Повідомлення з особистими даними

Магазини вітають вас з днем народження, кур’єрська служба уточнює вашу адресу, банки повідомляють про стан рахунків, а хакери, тим часом, збирають актуальну для них інформацію дуже зручним способом. Електронна пошта, повідомлення про реєстрацію на ресурсах – немає значення, що саме ви отримали в повідомленні. Видаліть його, щойно є така можливість.

3. Підозрілі повідомлення та спам

У цього явища є конкретна назва – Smishing. Це атака хакерів, які використовують фальшиві мобільні текстові повідомлення, щоб обманом змусити людей завантажити зловмисне програмне забезпечення, надати конфіденційну інформацію або надіслати гроші кіберзлочинцям. Термін «смішинг» є поєднанням «SMS» або «служби коротких повідомлень», технології текстових повідомлень, і «фішингу». Хакери можуть видавати себе за фінансову установу, службу підтримки клієнтів, кур’єра і т.д. Запам’ятайте просте правило: навіть якщо ви вже відкрили таке повідомлення, в жодному разі не натискайте на посилання. Видаліть повідомлення і терміново перевірте свій гаджет на віруси.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело novyny.live
Читайте також