Фотографії з iPhone можна перетворити на фільм: як це зробити

Використовувати iPhone для перетворення кількох своїх фотографій на коротке відео надзвичайно просто. Це можна зробити без будь-якого додаткового програмного забезпечення.

Для цього вам достатньо використати Live Photos. Ця функція дозволяє записати кілька секунд відео до та після знімка, щоб надати вашим фотографіям відчуття руху та життя. Але Live Photos погано переносяться на інші пристрої, особливо якщо вони не належать до екосистеми Apple.

Тому варто перетворити ці Live Photos на відеокліпи. Це буде найпростіший спосіб їх подальшого використання, а якщо поєднати їх в один файл, то вийде ще крутіший результат.

Як об’єднати кілька Live Photos у відео

1. Переконайтеся, що режим Live Photo увімкнено

Зазвичай ваш iPhone автоматично робить Live Photos. Однак ви можете ввімкнути опцію, вибравши концентричні кола у верхньому правому куті екрана. Після натискання ви побачите «LIVE» у жовтому полі вгорі екрана.

2. Зробіть свої фотографії

Коли iPhone налаштовано на зйомку зображення, ви можете зробити фотографію, як зазвичай. Торкніться попереднього перегляду в каруселі фотографій у нижній частині екрана, щоб переглянути все коротке відео та прокрутити його.

3. Відкрийте вікно «Альбом» у «Фото»

Відкрийте свої фотографії, а потім торкніться розділу «Альбом» у нижній частині екрана.

4. Виберіть тип носія Live Photos

У меню «Альбоми» прокрутіть униз до «Типів медіа», а потім виберіть Live Photos.

Можна поєднати Live Photos як фільм у стандартному перегляді бібліотеки, але таким чином інші статичні зображення не заважатимуть, щоб спростити роботу.

5. Збережіть Live Photos у відео

Торкніться опції «Вибрати» у верхньому правому куті. Це дозволить вам вибрати кілька фотографій, кожну з яких буде позначено синьою галочкою. Зробивши вибір, торкніться кола з меню з трьома крапками внизу екрана, а потім у наступному спливаючому меню виберіть «Зберегти як відео».

Відео ви зможете переглянути у відеоальбомі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Tom`s Guide
Читайте також