Фахівці пояснили, як можна зарядити ноутбук, коли немає електроенергії

Якщо ваш ноутбук розрядився, а ви забули зарядний пристрій або вдома немає електрики, не панікуйте. Є декілька способів підзарядити ваш лептоп і подовжити його роботу ще на деякий час.

Чи можна зарядити ноутбук без електрики?

Зрозуміло, що це будуть не ідеальні варіанти, а скоріше, способи врятувати ситуацію в критичний момент, і все ж таки це дійсно можливо. Ви можете зарядити лептоп без традиційного зарядного пристрою та електрики

Використовуйте порт USB-C для заряджання

Адаптер живлення USB-C із кількома портами, який іноді називають зарядним пристроєм USB PD, теж може вам допомогти. Виберіть зарядний пристрій із правильною комбінацією USB-портів для підтримки всіх ваших пристроїв. USB-C має менший роз’єм овальної форми, який є реверсивним і призначений для передачі набагато більшої потужності на вищих швидкостях, ніж старіший порт USB-A. Це робить його чудовою альтернативою для зарядки комп’ютера. Крім того, адаптери живлення, сумісні з протоколом USB Power Delivery (USB PD), забезпечують захист від перезаряджання, перегріву тощо. Таким чином, вони є одними з найбезпечніших методів заряджання через USB-C.

Зарядіть свій ноутбук за допомогою Power Bank

Подібно до того, як ви заряджаєте свій смартфон через зарядний пристрій, коли немає іншого способу зарядити його, ви також можете використовувати зарядний пристрій для заряджання ноутбука. Правда. в цьому випадку вам знадобиться повербанк великої ємності, сумісний з ноутбуком. Уникайте блоків живлення, які видають лише 5 В, оскільки більшість ноутбуків потребують живлення 8-12 В. Виберіть ті, які підтримують зарядку ноутбука та USB-C (перші покоління ноутбуків із USB-C не підтримують зарядку).

Зарядіть ноутбук за допомогою автомобільного акумулятора

Автомобільний акумулятор може зарядити ваш ноутбук без зарядного пристрою, але вам знадобиться інвертор живлення, щоб перетворювати постійний струм вашого автомобіля в змінний.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Politeka
Читайте також