Фахівці пояснили, що зробити, щоб смартфон не розряджався надто швидко

Акумулятор може швидко розряджатися через різні причини. Наприклад, через налаштування чи технічні проблеми, які можуть спричинити неефективне використання акумулятора пристрою. Але існує кілька способів заощаджувати заряд батареї.

Як заощадити заряд телефону

Яскравість екрану

Коли мова заходить про швидку розрядку акумулятора, винною може бути яскравість екрана. Зрештою, зі збільшенням яскравості екрана зростає і кількість енергії, необхідної для його увімкнення. На щастя, більшість телефонів мають функції автоматичного затемнення, які можуть допомогти регулювати яскравість екрана залежно від освітленості навколишнього середовища. Це може допомогти збільшити час роботи акумулятора вашого телефону.

Екран увімкнений занадто довго

Як і яскравість екрана, кількість часу, протягом якого екран телефону залишається увімкненим перед автоматичним переходом у режим сну, може вплинути на час автономної роботи. На щастя, більшість пристроїв дозволяють визначити проміжок часу, після якого пристрій автоматично вимкнеться. Скористайтеся цією функцією. Це може подовжити термін служби батареї та захистити екран телефону від випадкового увімкнення, навіть коли ви ним не користуєтеся.

Робота фонових програм

Незалежно від того, чи користуєтеся ви програмою щодня чи це програмне забезпечення, яке ви навіть не встановлювали, ці програми можуть виконувати завдання у фоновому режимі. Це призводить до значного навантаження на час автономної роботи. Деякі з цих завдань можуть бути корисними, наприклад push-повідомлення з вашої електронної пошти або улюблених програм соціальних мереж. Але є деякі програми, які вам варто вимикнути. Щоб виправити це, перегляньте налаштування програми та вимкніть усі непотрібні фонові функції.

Застаріла операційна система

У деяких випадках оновлення програмного забезпечення можуть допомогти збільшити термін служби батареї вашого пристрою: вони допомагають використовувати батарею ефективніше. Тому не забувайте вчасно оновлювати ПЗ.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Telegraf
Читайте також