Фахівці пояснили, чи шкодить бездротова зарядка вашому телефону

Останнім часом бездротова зарядка набуває все більшої популярності, оскільки пропонує зручний і безпроблемний спосіб заряджати ваші пристрої. Проте існує певне занепокоєння, що бездротова зарядка може погано позначитися на стані акумулятора.

Як це працює

Бездротова зарядка працює за допомогою електромагнітної індукції для передачі енергії від зарядної панелі до пристрою. Зарядна панель має котушку дроту, яка генерує магнітне поле, коли її під’єднано. Коли пристрій розміщено на зарядній панелі, його котушка дроту створює друге магнітне поле, яке взаємодіє з першим магнітним полем. Ця взаємодія створює електричний струм, який заряджає акумулятор пристрою.

Чи є шкода

Немає однозначної відповіді на питання, чи шкідлива бездротова зарядка для акумулятора. Деякі дослідження показали, що бездротова зарядка може призвести до того, що акумулятори розряджаються швидше, ніж дротова зарядка. Однак інші дослідження не показали істотної різниці між цими двома методами.

Достеменно відомо, що бездротова зарядка генерує більше тепла. Тепло може пошкодити батареї, тому можливо, що бездротова зарядка може призвести до швидшого розряду батарей. Втім, більшість сучасних бездротових зарядних пристроїв мають вбудовані засоби захисту від перегріву.

Зрештою, вплив бездротової зарядки на стан батареї залежатиме від ряду факторів, таких як тип зарядного пристрою, який ви використовуєте, температура, при якій ви заряджаєте свій пристрій, і як часто ви його заряджаєте.

Плюси і мінуси бездротової зарядки

Бездротова зарядка має низку переваг перед традиційними методами зарядки, наприклад, зручність і універсальність. Ви можете заряджати свій пристрій будь-де, якщо поряд є бездротовий зарядний пристрій. По-третє, це більш безпечно. Вам не потрібно турбуватися про пошкодження зарядного порту вашого пристрою.

Якщо говорити про недоліки, то в першу чергу це повільність процесу. Бездротова зарядка заряджає повільніше, ніж традиційні методи зарядки. По-друге, це дорожче. По-третє, це не так ефективно. Частина енергії, яка передається від зарядної панелі до пристрою, втрачається у вигляді тепла.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також