Фахівці назвали причину частих поломок смартфонів: ніколи так не робіть

Коли говорять про безепеку гаджетів, часто рекомендують правильно заряджати батарею, тримати подалі від води та берегти від фізичних пошкоджень. Але є й інша небезпека, про яку згадують набагато менше.

Чи знаєте ви, що перебування мобільного телефона під тривалим прямим сонячним промінням може мати дуже важкі наслідки?

Зокрема, це може призвести до таких проблем:

1. Несправність сенсорного екрана

Серед основних компонентів мобільних пристроїв є метал і скло. Ці два матеріали мають дуже високе теплопоглинання. Ця здатність може мати вплив на калібрування та екран. Виникає так званий ефект хвиль, який суттєво заважає роботі з гаджетом.

2. Повне вимкнення

Часто мобільні пристрої починають працювати неправильно, коли температура становить близько 32 градусів, хоча такі гаджети, як iPhоne, мають інтегровані датчики, які сповіщають користувачів про перегрів. Однак ті смартфони, які не мають такої опції, можуть перегрітись, що призведе до вимкнення.

3. Утруднення зарядки

Перебування під прямим сонячним промінням призводить до швидкої втрати заряду акумулятора. Чим більше гаджет знаходиться під сонцем, тим більше навантаження на батарею. Якщо такі ситуації повторюються занадто часто, батарея втрачає здатність заряджатися.

4. Втрата важливих файлів і чутливість до вірусів

Ще один можливий наслідок – внутрішні проблеми з обладнанням. Перегрів батареї може спричинити пошкодження материнської плати та інших компонентів. Чіпи та інші компоненти, які зберігають ваші дані, теж можуть пошкодитись, а разом з ними постраждають дані.

5. Повне пошкодження батареї

Як би дивно це не звучало, але батареї дійсно можуть вибухати в результаті перегріву. І це явище детально досліджено вченими. І навіть якщо вибуху не станеться, батарея різко зменшить свою ефективність і вам доведеться її замінити. Тож будьте обережні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Medium
Читайте також