Фахівці назвали п’ять головних ознак «смерті» iPhone

Існує ціла низка тривожних “дзвіночків”, які можуть попередити про те, що ваш смартфoн вже здає позиції і скоро може остаточно зламатись. Bibliotech рекомендує поставитися до цих попереджувальних знаків серйозно, оскільки інакше можуть трапитись більш серйозні проблеми.

Зокрема, видання ZDNet наголошує, що мерехтіння екрану або відсутність заряджання говорять про те, що користувачеві варто подумати про ремонт або й заміну гаджета. Тим часом, команда з Videotron до небезпечних відносить також такі ознаки:

1. Швидка розрядка батареї

В iPhone використовуються літій-іонні акумулятори, які з часом неминуче розкладаються. Неправильні звички заряджання можуть значно скоротити термін служби акумулятора. Після приблизно двох років використання (близько 500 циклів зарядки) ємність акумулятора iPhonе може впасти до 80%. Це означає, що те, що раніше тривало 10 годин після повної зарядки, тепер може працювати лише 8 годин.

Ви можете оцінити стан батареї свого iPhonе, перейшовши в Налаштування > Акумулятор > Справність батареї.

2. Раптове перезавантаження

Перезавантаження iPhonе без видимих причин свідчить про те, що у вашому пристрої виникли проблеми. Як правило, iPhonе перезавантажується через екстремальні температури, занадто низькі або занадто високі. У разі низьких температур iPhonе зазвичай відновить нормальну роботу, коли акумулятор нагріється. Однак сильний перегрів може призвести до пошкодження різних компонентів, включаючи акумулятор. Іншими причинами неочікуваних перезавантажень можуть бути внутрішні несправності або проблеми з програмним забезпеченням.

3. Розлад сенсорного екрану

Розлад сенсорного екрана проявляється, коли екран поводиться нестабільно без будь-якого введення користувача, наприклад відкриваються програми або екран стрибає. Це може свідчити про ненормальну поведінку програмного забезпечення або пошкодження екрана через вплив води чи інші внутрішні проблеми.

4. Червоні позначки біля слота SIM

Це означає, що на ваш iPhonе потрапила вода. Якщо рідина потрапить всередину вашого iPhonе, це може скасувати гарантію та призвести до дорогого ремонту.

Коли ви несете свій iPhonе на ремонт, Apple зазвичай перевіряє LCI (індикатор контакту з рідиною). Індекс LCI зазвичай білий або сріблястий, але при контакті з водою стане червоним.

Зауважте, що LCI зазвичай не стає червоним через зміни вологості або погоди. Більшість нових моделей iPhonе рекламуються як водостійкі, але ви все одно повинні бути обережними.

5. Проблема оновлення iOS

Apple регулярно представляє нові версії програмного забезпечення iPhonе. Ці оновлення виправляють уразливості системи безпеки, щоб вирішити серйозні проблеми з вашим пристроєм. Отже, якщо ви не можете отримати ці оновлення, ви потрапляєте в зону ризику.

Перевірте, чи все ще отримуєте останні оновлення, у меню Налаштування > Загальні > Оновлення ПЗ.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело zdnet videotron
Читайте також